X متاسفانه ظرفیت تور تکمیل شده است.

آشنایی با ابزار فرود، آموزش نحوه استفاده از ابزار فرود، آموزش فرود با طناب و هیجان فرود از دیواره با کمک طناب و ابزار فرود و ...

پیش برنامه تور تنگه رغز

تاریخ و زمان بازگشت
تاریخ و زمان حرکت
محل حرکت
ساعت 20:00 جمعه 27 اردیبهشت 1398
ساعت 04:45 جمعه 27 اردیبهشت 1398
اعلام خواهد شد
خدمات

در اختیار قرار دادن تجهیزات فرود، بیمه (تا سقف 308 میلیون دیه كامل و ۵ میلیون هزینه درمانی)، مربیان فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی و ...

لوازم ضروری

کفش مناسب کوهپیمایی، زیرانداز یک نفره، دو وعده غای قابل حمل (صبحانه و ناهار)، بطری آب (حداقل یک و نیم لیتر)، 3 متر طناب شش میلی متری، 6 متر طناب هفت میل، پوشاک مناسب، یک دست لباس اضافه

هزینه سفر

120000 تومان برای دوستانی که در تور تنگه رغز ثبت نام کرده اند.

160000 تومان برای دوستانی که در تور تنگه رغز ثبت نام نکرده اند.

این دوره برای آشنایی با مبانی فرود برای همسفرانی که در تور تنگه رغز ثبت نام نموده اند، برگزار می گردد. البته حضور در این کلاس صرفا مختص این دوستان نبوده و سایر علاقمندان نیز می توانند در این کلاس های آموزشی ثبت نام نمایند.

در طی این کلاس آموزشی، مربیان فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی، همراهان گاندو را با ابزار فرود آشنا نموده و نحوه کار با این ابزار را به آن ها آموزش می دهند. بعد از توضیحات تئوری، شرکت کنندگان چند فرود تمرینی نیز خواهند داشت.

نکاتی که باید قبل از ثبت نام بدانید

 کارت به کارت: شما می توانید با مراجعه به باجه های خودپرداز (ATM) و واریز مبلغ تور به شماره ملت کارت 6104337891154880 به نام آقای عمار رحیمی تسویه حساب نمایید.
نکته: در روش کارت به کارت قبل از واریز مبلغ باید نسبت به رزرو تلفنی اقدام نمایید و بلافاصله بعد از واریز نسبت به تکمیل ثبت نام با گاندو تماس گرفته و یا به صورت اینترنتی ثبت نام خود را تکمیل نمایید. در غیر این صورت ثبت نام شما ناقص بوده و گاندو هیچ گونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.

 مراجعه حضوری به بانک: شما می توانید به یکی از شعب بانک ملت مراجعه نموده و با پرداخت نقدی هزینه تور به شماره حساب 4232897492 تسویه حساب نمایید.
نکته: در این روش قبل از واریز مبلغ باید نسبت به رزرو تلفنی اقدام نمایید و همچنین پس از واریز بلافاصله با گاندو تماس گرفته و ثبت نام خود را کامل نمایید. در غیر این صورت گاندو هیچ گونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.
 مراجعه حضوری به دفاتر  فروش: با مراجعه حضوری به یکی از دفاتر فروش تورهای گاندو نیز می توانید نسبت به ثبت نام خود اقدام کنید.


برای مشاهده جزئیات کامل تورها، روی عناوین تورها کلیک کنید.
تورهای سفارشی و اختصاصی
گروه گردشگری گاندو برای دوستانی که خواهان سفرهای خصوصی خانوادگی، دوستانه و ... هستند، تورهای متفاوت و متنوعی را مطابق با میل آن ها برگزار می کند.