X متاسفانه ظرفیت تور تکمیل شده است.

یک چهارشنبه سوری متفاوت در دل کویر با گاندو، آفرود، شب نشینی دور آتش و ...


این تور برای گروه های خصوصی (خانوادگی، دوستانه و ...) در هر تاریخی که شما بخواهید، اجرا می شود؛ برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 22518435 (021) تماس بگیرید.
خدمات

وسیله نقلیه توریستی در اختیار، پاترول در اختیار برای آفرود در کویر، ۱ شام، ۱ صبحانه، تنقلات چهارشنبه سوری (میوه، شیرینی، آجیل)، موزیک، اقامت (خانه محلی و چادر)، بیمه (تا سقف ۳۰۸ میلیون دیه کامل و ۵ میلیون هزینه درمانی)، تیم اجرایی و ...

لوازم ضروری

شناسنامه، كفش مناسب برای پیاده‌روی در کویر، كیسه خواب (یا پتو مسافرتی)، زیر انداز كیسه خواب، چراغ پیشانی (یا چراغ قوه)، یک دست لباس اضافه، پوشاک مناسب فصل

چهارشنبه سوری یکی از جشن های باستانی ما ایرانیان است که پیشینه ای بسیار طولانی دارد.

امروزه متاسفانه چهارشنبه سوری تبدیل به میدان جنگ شده و بسیاری از جوانان به جای جشن و شادی و مراسم مربوط آن، خوشحالی خود را با وسایل خطرناک و ترساندن دیگران ابراز می کنند.

در این تور همراه با گاندو باشید و مراسم چهارشنبه سوری را به شکلی متفاوت تر از سال های گذشته در کنار دوستان قدیمی و یا دوستان جدید خود جشن بگیرید.


برای مشاهده جزئیات کامل تورها، روی عناوین تورها کلیک کنید.
تورهای این هفته
    توری برای نمایش وجود ندارد.
تورهای سفارشی و اختصاصی
گروه گردشگری گاندو برای دوستانی که خواهان سفرهای خصوصی خانوادگی، دوستانه و ... هستند، تورهای متفاوت و متنوعی را مطابق با میل آن ها برگزار می کند.