X متاسفانه ظرفیت تور تکمیل شده است.

آموزش اسکی مقدماتی زیر نظر مربی فدراسیون اسکی سه روز از صبح تا عصر و ...

(جلسه اول: جمعه 3 اسفند ساعت 6:30 تا ساعت 17/ جلسه دوم: پنجشنبه 9 اسفند ساعت 6:30 تا ساعت 17/ جلسه سوم: جمعه 10 اسفند ساعت 6:30 تا ساعت 17)

این تور برای گروه های خصوصی (خانوادگی، دوستانه و ...) در هر تاریخی که شما بخواهید، اجرا می شود؛ برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۲۲۵۱۸۴۳۵ (۰۲۱) تماس بگیرید.


این تور برای گروه های خصوصی (خانوادگی، دوستانه و ...) در هر تاریخی که شما بخواهید، اجرا می شود؛ برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 22518435 (021) تماس بگیرید.
خدمات

وسیله نقلیه در اختیار از تهران تا پیست و بالعکس برای سه روز، لوازم اسکی (چوب، باتوم و کفش)، ورودیه پیست، مربی اسکی، بیمه کامل (تا سقف 308 میلیون تومان دیه كامل و ۵ میلیون تومان هزینه درمانی)

لوازم ضروری

شناسنامه یا کارت ملی، پوشاک و عینک مناسب اسکی و یک وعده صبحانه

این برنامه ویژه مبتدیان است. علاقمندان به آموزش اسکی، در طی سه روز، اصول ابتدایی این ورزش مفرح را از مربی مجرب می آموزند و بعد از آموزش، قادر به اسکی کردن خواهند بود. برنامه آموزش اسکی در یک دوره سه روزه و از ساعت 6 صبح (حرکت از تهران) تا حدود 6 عصر (بازگشت) انجام می شود. از ویژگی های این دوره آموزش اسکی، این است که گروه گردشگری گاندو در جهت راحتی شما در رفت و آمد، لوازم مورد نیاز برای اسکی کردن (چوب اسکی، باتوم و کفش) را در اختیارتان قرار می دهد؛ همچنین مربی­ که گاندو برای آموزش مبتدیان در نظر گرفته است، از مربیان مجرب و کارآزموده فدراسیون اسکی است. برای سپری کردن 3 روز شاد و پر هیجان در تور آموزش اسکی، با گاندو همراه باشید.


برای مشاهده جزئیات کامل تورها، روی عناوین تورها کلیک کنید.
تورهای سفارشی و اختصاصی
گروه گردشگری گاندو برای دوستانی که خواهان سفرهای خصوصی خانوادگی، دوستانه و ... هستند، تورهای متفاوت و متنوعی را مطابق با میل آن ها برگزار می کند.