X متاسفانه ظرفیت تور تکمیل شده است.

آموزش اسکی مقدماتی زیر نظر مربی فدراسیون اسکی سه روز از صبح تا عصر و ...

(جلسه اول: جمعه 5 بهمن ساعت 6:30 تا ساعت 17/ جلسه دوم: پنجشنبه 11 بهمن ساعت 6:30 تا ساعت 17/ جلسه سوم: جمعه 12 بهمن ساعت 6:30 تا ساعت 17)

این تور برای گروه های خصوصی (خانوادگی، دوستانه و ...) در هر تاریخی که شما بخواهید، اجرا می شود؛ برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۲۲۵۱۸۴۳۵ (۰۲۱) تماس بگیرید.

تاریخ و زمان بازگشت
تاریخ و زمان حرکت
محل حرکت
ساعت 18:00 جمعه 5 بهمن 1397
ساعت 06:00 جمعه 5 بهمن 1397
ضلع شرقی میدان هفت تیر
خدمات

وسیله نقلیه در اختیار از تهران تا پیست و بالعکس برای سه روز، لوازم اسکی (چوب، باتوم و کفش)، ورودیه پیست، مربی اسکی، بیمه کامل (تا سقف 308 میلیون تومان دیه كامل و ۵ میلیون تومان هزینه درمانی)

لوازم ضروری

شناسنامه یا کارت ملی، پوشاک و عینک مناسب اسکی و یک وعده صبحانه

هزینه سفر

1995000 تومان

این برنامه ویژه مبتدیان است. علاقمندان به آموزش اسکی، در طی سه روز، اصول ابتدایی این ورزش مفرح را از مربی مجرب می آموزند و بعد از آموزش، قادر به اسکی کردن خواهند بود. برنامه آموزش اسکی در یک دوره سه روزه و از ساعت 6 صبح (حرکت از تهران) تا حدود 6 عصر (بازگشت) انجام می شود. از ویژگی های این دوره آموزش اسکی، این است که گروه گردشگری گاندو در جهت راحتی شما در رفت و آمد، لوازم مورد نیاز برای اسکی کردن (چوب اسکی، باتوم و کفش) را در اختیارتان قرار می دهد؛ همچنین مربی­ که گاندو برای آموزش مبتدیان در نظر گرفته است، از مربیان مجرب و کارآزموده فدراسیون اسکی است. برای سپری کردن 3 روز شاد و پر هیجان در تور آموزش اسکی، با گاندو همراه باشید.

نکاتی که باید قبل از ثبت نام بدانید

 کارت به کارت: شما می توانید با مراجعه به باجه های خودپرداز (ATM) و واریز مبلغ تور به شماره ملت کارت 6104337891154880 به نام آقای عمار رحیمی تسویه حساب نمایید.
نکته: در روش کارت به کارت قبل از واریز مبلغ باید نسبت به رزرو تلفنی اقدام نمایید و بلافاصله بعد از واریز نسبت به تکمیل ثبت نام با گاندو تماس گرفته و یا به صورت اینترنتی ثبت نام خود را تکمیل نمایید. در غیر این صورت ثبت نام شما ناقص بوده و گاندو هیچ گونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.

 مراجعه حضوری به بانک: شما می توانید به یکی از شعب بانک ملت مراجعه نموده و با پرداخت نقدی هزینه تور به شماره حساب 4232897492 تسویه حساب نمایید.
نکته: در این روش قبل از واریز مبلغ باید نسبت به رزرو تلفنی اقدام نمایید و همچنین پس از واریز بلافاصله با گاندو تماس گرفته و ثبت نام خود را کامل نمایید. در غیر این صورت گاندو هیچ گونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.
 مراجعه حضوری به دفاتر  فروش: با مراجعه حضوری به یکی از دفاتر فروش تورهای گاندو نیز می توانید نسبت به ثبت نام خود اقدام کنید.


برای مشاهده جزئیات کامل تورها، روی عناوین تورها کلیک کنید.
تورهای این هفته
    توری برای نمایش وجود ندارد.
تورهای سفارشی و اختصاصی
گروه گردشگری گاندو برای دوستانی که خواهان سفرهای خصوصی خانوادگی، دوستانه و ... هستند، تورهای متفاوت و متنوعی را مطابق با میل آن ها برگزار می کند.