X متاسفانه ظرفیت تور تکمیل شده است.

آموزش اسکی مقدماتی زیر نظر مربی فدراسیون اسکی سه روز از صبح تا عصر و ...

(جلسه اول: جمعه 11 بهمن ساعت 6:30 تا ساعت 17/ جلسه دوم: پنجشنبه 17 بهمن ساعت 6:30 تا ساعت 17/ جلسه سوم: جمعه 18 بهمن ساعت 6:30 تا ساعت 17)

این تور برای گروه های خصوصی (خانوادگی، دوستانه و ...) در هر تاریخی که شما بخواهید، اجرا می شود؛ برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۲۲۵۱۸۴۳۵ (۰۲۱) تماس بگیرید.


این تور برای گروه های خصوصی (خانوادگی، دوستانه و ...) در هر تاریخی که شما بخواهید، اجرا می شود؛ برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 22518435 (021) تماس بگیرید.
خدمات

وسیله نقلیه در اختیار از تهران تا پیست و بالعکس برای سه روز، لوازم اسکی (چوب، باتوم و کفش)، ورودیه پیست، مربی اسکی، بیمه کامل (تا سقف 308 میلیون تومان دیه كامل و ۵ میلیون تومان هزینه درمانی)

لوازم ضروری

شناسنامه یا کارت ملی، پوشاک و عینک مناسب اسکی و یک وعده صبحانه

این برنامه ویژه مبتدیان است. علاقمندان به آموزش اسکی، در طی سه روز، اصول ابتدایی این ورزش مفرح را از مربی مجرب می آموزند و بعد از آموزش، قادر به اسکی کردن خواهند بود. برنامه آموزش اسکی در یک دوره سه روزه و از ساعت 6 صبح (حرکت از تهران) تا حدود 6 عصر (بازگشت) انجام می شود. از ویژگی های این دوره آموزش اسکی، این است که گروه گردشگری گاندو در جهت راحتی شما در رفت و آمد، لوازم مورد نیاز برای اسکی کردن (چوب اسکی، باتوم و کفش) را در اختیارتان قرار می دهد؛ همچنین مربی­ که گاندو برای آموزش مبتدیان در نظر گرفته است، از مربیان مجرب و کارآزموده فدراسیون اسکی است. برای سپری کردن 3 روز شاد و پر هیجان در تور آموزش اسکی، با گاندو همراه باشید.


برای مشاهده جزئیات کامل تورها، روی عناوین تورها کلیک کنید.
تورهای این هفته
    توری برای نمایش وجود ندارد.
تورهای هفته بعد
    توری برای نمایش وجود ندارد.
تورهای سفارشی و اختصاصی
گروه گردشگری گاندو برای دوستانی که خواهان سفرهای خصوصی خانوادگی، دوستانه و ... هستند، تورهای متفاوت و متنوعی را مطابق با میل آن ها برگزار می کند.