X متاسفانه ظرفیت تور تکمیل شده است.

پیاده روی در دشتی سرسبز در دامنه ی کوه پاشوره، تماشای چشم اندازی بی نظیر و باشکوه از قله دماوند و ...


این تور برای گروه های خصوصی (خانوادگی، دوستانه و ...) در هر تاریخی که شما بخواهید، اجرا می شود؛ برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 22518435 (021) تماس بگیرید.
خدمات

وسیله نقلیه توریستی در اختیار، صبحانه، بیمه (تا سقف 440 میلیون تومان دیه كامل و 10 میلیون تومان هزینه درمانی)، تیم اجرایی و ...

لوازم ضروری

كارت ملی، كفش مناسب برای پیاده روی، پوشاک مناسب فصل، زیرانداز، بطری آب (حداقل یک لیتر)، یک وعده غذای قابل حمل، لوازم بهداشتی شخصی

در تور یک روزه دشت آزو به تماشای دشتی سرسبز می رویم. دشت آزو در ارتفاع 2600 متر و در روستای نوا قرار دارد. در این منطقه قله 4000 متری پاشور نیز قرار دارد که برای صعود به این قله باید از مسیر روستای نوا و دشت آزو گذر کرد.

وجود چشمه سارهای متعدد علاوه بر این که زیبایی خاصی به این منطقه بخشیده، باعث سرسبزی و شکوفایی گل های رنگارنگ وحشی در این دشت شده است.

گشت و گذار در اطراف رودخانه ها، پیاده روی در دشتی سرسبز، تنفس در هوای پاک و البته تماشای چشم اندازهای زیبای منطقه از جاذبه های این تور است.

 با ما به دشت زیبای آزو سفر کنید و ضمن لذت بردن از طبیعت زیبای این ناحیه، باشکوه ترین چشم انداز از کوه استوار دماوند را تماشا کنید.


برای مشاهده جزئیات کامل تورها، روی عناوین تورها کلیک کنید.
تورهای سفارشی و اختصاصی
گروه گردشگری گاندو برای دوستانی که خواهان سفرهای خصوصی خانوادگی، دوستانه و ... هستند، تورهای متفاوت و متنوعی را مطابق با میل آن ها برگزار می کند.