X متاسفانه ظرفیت تور تکمیل شده است.

صعود به قله ۳۱۶۰ متری دارآباد، قله ای در منتهی الیه خط الرأس شرقی توچال و ...

پیش برنامه صعود به قله دماوند

 

تاریخ و زمان بازگشت
تاریخ و زمان حرکت
محل حرکت
ساعت 18:00 جمعه 13 مرداد 1396
ساعت 04:30 جمعه 13 مرداد 1396
پارکینگ کوه دارآباد
خدمات

آموزش مبانی کوه پیمایی، سرپرست (مربی فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی)، بیمه (تا سقف 253 میلیون تومان دیه كامل و ۵ میلیون تومان هزینه درمانی)،  و ...

لوازم ضروری

كارت ملی، كفش مناسب برای کوهپیمایی، پوشاک مناسب، زیرانداز، بطری آب (حداقل یک لیتر)، صبحانه و ناهار، میان وعده، کوله پشتی یک روزه، لوازم بهداشتی شخصی و ...

هزینه سفر

18000 تومان، برای آن دسته از دوستانی که در تور صعود به قله دماوند ثبت نام کرده اند.

25000 تومان، برای آن دسته از دوستانی که در تور صعود به قله دماوند ثبت نام نکرده اند.

گروه گردشگری گاندو برای صعود به قله ی دماوند سه پیش برنامه در نظر گرفته است. برنامه ی صعود به قله ی دارآباد یکی از این سه پیش برنامه است. لازم به ذکر است که حضور در دو پیش برنامه از این سه پیش برنامه الزامی است. برای مشاهده دو پیش برنامه ی دیگر روی عناوین آن ها کلیک کنید:

تور یک روزه صعود به قله ی کلون بستک، تور یک روزه صعود به قله ی خلنو

برای مشاهده ی جزئیات تور سه روزه صعود به قله ی دماوند روی قله دماوند کلیک کنید.

نکاتی که باید قبل از ثبت نام بدانید

 کارت به کارت: شما می توانید با مراجعه به باجه های خودپرداز (ATM) و واریز مبلغ تور به شماره ملت کارت 6104337891154880 به نام آقای عمار رحیمی تسویه حساب نمایید.
نکته: در روش کارت به کارت قبل از واریز مبلغ باید نسبت به رزرو تلفنی اقدام نمایید و بلافاصله بعد از واریز نسبت به تکمیل ثبت نام با گاندو تماس گرفته و یا به صورت اینترنتی ثبت نام خود را تکمیل نمایید. در غیر این صورت ثبت نام شما ناقص بوده و گاندو هیچ گونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.

 مراجعه حضوری به بانک: شما می توانید به یکی از شعب بانک ملت مراجعه نموده و با پرداخت نقدی هزینه تور به شماره حساب 4232897492 تسویه حساب نمایید.
نکته: در این روش قبل از واریز مبلغ باید نسبت به رزرو تلفنی اقدام نمایید و همچنین پس از واریز بلافاصله با گاندو تماس گرفته و ثبت نام خود را کامل نمایید. در غیر این صورت گاندو هیچ گونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.
 مراجعه حضوری به دفاتر  فروش: با مراجعه حضوری به یکی از دفاتر فروش تورهای گاندو نیز می توانید نسبت به ثبت نام خود اقدام کنید.


برای مشاهده جزئیات کامل تورها، روی عناوین تورها کلیک کنید.
تورهای سفارشی و اختصاصی
گروه گردشگری گاندو برای دوستانی که خواهان سفرهای خصوصی خانوادگی، دوستانه و ... هستند، تورهای متفاوت و متنوعی را مطابق با میل آن ها برگزار می کند.