X متاسفانه ظرفیت تور تکمیل شده است.
تاریخ و زمان بازگشت
تاریخ و زمان حرکت
محل حرکت
ساعت 23:30 جمعه 3 اردیبهشت 1400
ساعت 04:45 جمعه 3 اردیبهشت 1400
ضلع شرقی میدان هفت تیر
خدمات

وسیله نقلیه توریستی در اختیار، صبحانه، بیمه (تا سقف 640 میلیون تومان دیه كامل و 10 میلیون تومان هزینه درمانی)، تیم اجرایی و ...

لوازم ضروری

كارت ملی، كفش مناسب برای پیمایش جنگل، پوشاک مناسب فصل، زیرانداز، بطری آب (حداقل یک لیتر)، یک دست لباس اضافه، لوازم بهداشتی شخصی

هزینه سفر

290000 تومان

یکی از نادرترین گل های دنیا لاله های واژگون هستند که در ایران فقط در چند منطقه می رویند و البته عمر کوتاهی هم دارند. دشت لاله‌های واژگون خوانسار  با طبیعت بکر و وجود چشمه های پرآب یکی از دشت های زیبایی است که در اوایل اردیبهشت پوشیده از لاله های واژگون می شود.

یکی دیگر از جاذبه های این تور یک روزه بازدید از ارگ تاریخی گوگد است که از بناهای خشت و گلی محسوب می شود و تاریخ ساخت آن مربوط به چهار قرن پیش است. این ارگ در مسیر جاده ابریشم قرار داشته و کاربرد آن به گونه ای است که در هنگام صلح کاروانسرا و در زمان جنگ به عنوان دژ نظامی بوده است؛ در حال حاضر نیز به عنوان مهمانسرای سنتی در شهر گلپایگان مطرح است.

برای گذراندن یک روز به یاد ماندنی در تور یک روزه لاله های واژگون و بازدید از ارگ تاریخی گوگد با ما همراه باشید.

نکاتی که باید قبل از ثبت نام بدانید

 کارت به کارت: شما می توانید با مراجعه به باجه های خودپرداز (ATM) و واریز مبلغ تور به شماره ملت کارت 6104337891154880 به نام آقای عمار رحیمی تسویه حساب نمایید.
نکته: در روش کارت به کارت قبل از واریز مبلغ باید نسبت به رزرو تلفنی اقدام نمایید و بلافاصله بعد از واریز نسبت به تکمیل ثبت نام با گاندو تماس گرفته و یا به صورت اینترنتی ثبت نام خود را تکمیل نمایید. در غیر این صورت ثبت نام شما ناقص بوده و گاندو هیچ گونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.

 مراجعه حضوری به بانک: شما می توانید به یکی از شعب بانک ملت مراجعه نموده و با پرداخت نقدی هزینه تور به شماره حساب 4232897492 تسویه حساب نمایید.
نکته: در این روش قبل از واریز مبلغ باید نسبت به رزرو تلفنی اقدام نمایید و همچنین پس از واریز بلافاصله با گاندو تماس گرفته و ثبت نام خود را کامل نمایید. در غیر این صورت گاندو هیچ گونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.
 مراجعه حضوری به دفاتر  فروش: با مراجعه حضوری به یکی از دفاتر فروش تورهای گاندو نیز می توانید نسبت به ثبت نام خود اقدام کنید.


برای مشاهده جزئیات کامل تورها، روی عناوین تورها کلیک کنید.
تورهای سفارشی و اختصاصی
گروه گردشگری گاندو برای دوستانی که خواهان سفرهای خصوصی خانوادگی، دوستانه و ... هستند، تورهای متفاوت و متنوعی را مطابق با میل آن ها برگزار می کند.