X متاسفانه ظرفیت تور تکمیل شده است.

قدم زدن و پیمایش جنگل، گذر از سرپوش تنگه و ...


این تور برای گروه های خصوصی (خانوادگی، دوستانه و ...) در هر تاریخی که شما بخواهید، اجرا می شود؛ برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 22518435 (021) تماس بگیرید.
خدمات

وسیله نقلیه توریستی در اختیار، صبحانه، میان وعده، بیمه (تا سقف 308 میلیون تومان دیه كامل و ۵ میلیون تومان هزینه درمانی)، تیم اجرایی و ...

لوازم ضروری

كارت ملی، كفش مناسب برای پیمایش جنگل، پوشاک مناسب فصل، پانچو (یا پو شاكی كه در مقابل بارش احتمالی باران، آب به داخل آب نفوذ نكند)، زیرانداز، بطری آب (حداقل یک لیتر)، یک وعده غذای قابل حمل، یک دست لباس اضافه، لوازم بهداشتی شخصی

جنگل سرپوش تنگه در جاده تماشایی چالوس قرار دارد. جنگلی زیبا با درختان بی شمار و رودخانه ای که در آن جاری است. در امتداد رودخانه به صخره هایی بلند می رسیم که برای ادامه مسیر باید از میان آن ها گذر کنیم و به آب بزنیم.

در این تور یک روزه همراه با گروه گردشگری گاندو به جنگل سرپوش تنگه سفر می کنیم. جنگلی تماشایی که با وجود این که در جاده پر رفت و آمد و شلوغ چالوس قرار دارد، اما سکوت و آرامش بر آن حکمفرماست.


برای مشاهده جزئیات کامل تورها، روی عناوین تورها کلیک کنید.
تورهای این هفته
    توری برای نمایش وجود ندارد.
تورهای هفته بعد
    توری برای نمایش وجود ندارد.
تورهای سفارشی و اختصاصی
گروه گردشگری گاندو برای دوستانی که خواهان سفرهای خصوصی خانوادگی، دوستانه و ... هستند، تورهای متفاوت و متنوعی را مطابق با میل آن ها برگزار می کند.