تورهای سفارشی و اختصاصی > تورهای بازنشستگان

تورهای بازنشستگان

بعد از یک عمر کار و تلاش بی وقفه، اکنون بازنشسته شده اید و باید از این دوران استفاده مفید کنید. این حق شماست که به فکر تفریح و استراحت باشید و از مرحله جدید زندگی خود لذت ببرید. این دوران زمان مناسبی است که با آسودگی (بدون نگرانی بابت مرخصی و مشغله های کاری و ...) به سفر بروید.

 

سفری ایمن و با خیالی آسوده؛ سفر شما، هم می تواند در آرامش طبیعت و همراه با موسیقی گوش نواز آن باشد و هم می تواند به صورت گشت های شهری و بازدید از اماکن و ابنیه تاریخی و فرهنگی و یا ترکیبی از این دو باشد.

 

سرتاسر ایران از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب سرشار از جاذبه های طبیعی، تاریخی و فرهنگی زیبایی است که آغوش خود را برای شما گشوده اند و مردم بومی و خونگرم آن مناطق، سخاوتمندانه پذیرای شما خواهند بود.

 

گاندو با بهره گیری از تجارب نیروهای متخصص و حرفه ای خود، می تواند بهترین تورهای یک روزه و یا چند روزه را مطابق با سطح توانایی و خواست شما تدارک ببیند و سفری راحت و در عین حال مفرح را برای شما برنامه ریزی کند.

 

برخی از تورهای پیشنهادی
تور خمده به هرانده و غار بورنیک
تور باغ لاله های گچسر و شهرستانک
تور کندلوس
تور گردنه حیران
تور ابیانه
تور ییلاق های تالش
تورهای سفارشی و اختصاصی
گروه گردشگری گاندو برای دوستانی که خواهان سفرهای خصوصی خانوادگی، دوستانه و ... هستند، تورهای متفاوت و متنوعی را مطابق با میل آن ها برگزار می کند.