همکاری با گاندو > فرم استخدام لیدر
از کارمندان با سابقه و با تجربه و همچنین کارآموزان و کارورزانی که تمایل دارند در قسمت های اداری گروه گردشگری گاندو مشغول به فعالیت شود، خواهشمندیم که این فرم را با دقت تکمیل نمایند.
اطلاعات شخصی (وارد کردن اطلاعات شخصی در این فرم الزامی است)
نام: نام خانوادگی: نام مستعار: جنسیت:
نام پدر: تاریخ تولد: محل تولد: شماره ملی:
وضعیت تاهل: تعذاد فرزندان: وضعیت سربازی: شهر / روستا محل سکونت:
معرف
شما از چه طریقی با گروه گردشگری گاندو آشنا شده اید؟ (وب سایت، روزنامه، کاتالوگ یا ......)؛ لطفا طریقه ی آشنای را خود را در کادر زیر بنویسید و اگر فرد خاصی معرف شما بوده، حتما نام و نام خانوادگی و نسبت آن فرد را با خود، بنویسید.:
اطلاعات تماس (وارد کردن تلفن همراه الزامی است)
تلفن ثابت منزل: تلفن همراه: آدرس ایمیل: آدرس وبلاگ یا وب سایت:
آدرس پستی منزل:
پیشینه های آموزشی و تحصیلی
لطفا هر نوع پیشینه آموزشی و تحصیلی که تا به حال گذرانده اید و به شکلی با صنعت (فعالیت) گردشگری در ارتباط است را در کادر زیر بنویسید. (لطفا عنوان، محل آموزش، سال اخذ مدرک و ....به طور کامل شرح داده شود) در صورتی که کارت راهنمایان گردشگری دارید؛ حتما عنوان کارت، سال اخذ و محل آموزش را ذکر نمایید.:
لطفا هر نوع پیشینه آموزشی و تحصیلی که تا به حال گذرانده اید و با صنعت (فعالیت) گردشگری در ارتباط نیست را در کادر زیر بنویسید. (لطفا عنوان، محل آموزش، سال اخذ مدرک و ....به طور کامل شرح داده شود):
سوابق شغلی
لطفا سوابق شغلی که مرتبط با حوزه گردشگری داشته اید را در کادر زیر به طور کامل شرح دهید. (نام موسسه، سمت شغلی، تاریخ شروع و پایان و علت قطع همکاری):
لطفا سوابق شغلی خود، که غیر مرتبط با حوزه گردشگری بوده است را در کادر زیر به طور کامل شرح دهید. (نام موسسه، سمت شغلی، تاریخ شروع و پایان و علت قطع همکاری):
لطفا مقاصدی را که به عنوان تور لیدر و یا راهنمای تور در آن حضور داشته اید و در حال حاضر نیز قادر به اجرای آن هستید در کادر زیر بنویسید. (لطفا به طور کامل و واضح شرح داده شود):
لطفا مِنهای مقاصد کادر بالا، سفرهایی که تا به حال داشته اید را بنویسید.:
بیماری های خاص و یا محدودیت های جسمی
اگر در گذشته سابقه بیماری خاصی، عمل جراحی، بیماری موروثی، محدودیت جسمی و مواردی از این دست داشتید و یا داروی خاصی به صورت مرتب استفاده می کنید، لطفا به صورت کامل در کادر پایین شرح دهید.:
سوالات
چه عامل یا عواملی باعث شده که شما می خواهید به عنوان لیدر یا راهنمای تور در گروه گردشگری گاندو فعالیت کنید؟
شما به عنوان لیدر توری دو روزه به جنگل رفته اید؛ شب در هنگام برپایی چادر مشاهده می کنید که مسافری بطری مشروبی را در کوله پشتی خود دارد، با توجه به شناختی که از آن مسافر دارید می دانید که احتمالا در استفاده از مشروب زیاده روی خواهد کرد و از حالت عادی خارج خواهد شد؛ به نظر شما این یک مشکل است؟ اگر مشکل است چگونه آن را حل می کنید؟ (لازم به ذکر است که امکان دسترسی به تلفن و مشورت برای شما وجود ندارد، و تصمیم گیرنده فقط شمایید)
تور به چه معناست؟:
به نظر شما چرا برخی افراد با تور سفر می کنند؟:
آیا از مشروبات الکلی استفاده می کنید؟ نظر شخصی خود را در مورد استفاده از مشروبات الکلی بنویسید.:
آیا از دخانیات (قلیان، پیپ و ...) استفاده می کنید؟ نظر شخصی خود را در مورد استفاده از دخانیات بنویسید.:
به نظر شما ده ویژگی و شاخصه مهم که هر تورلیدر باید داشته باشد چیست؟:

تورهای سفارشی و اختصاصی
گروه گردشگری گاندو برای دوستانی که خواهان سفرهای خصوصی خانوادگی، دوستانه و ... هستند، تورهای متفاوت و متنوعی را مطابق با میل آن ها برگزار می کند.