X متاسفانه ظرفیت تور تکمیل شده است.

صعود به بام ایران، دماوند؛ از جبهه جنوبی و ...


این تور برای گروه های خصوصی (خانوادگی، دوستانه و ...) در هر تاریخی که شما بخواهید، اجرا می شود؛ برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 22518435 (021) تماس بگیرید.
خدمات

وسیله نقلیه توریستی در اختیار از تهران تا رینه و بالعکس، وسیله نقلیه محلی برای حمل گردشگرها تا ابتدای مسیر کوهپیمایی و بالعکس، ۳ صبحانه، ۱ ناهار، ۲ شام، ۲ میان وعده، اقامتگاه (دو شب اقامت در بارگاه سوم دماوند)، حمل بار مسافر به وسیله چهارپا (از گوسفندسرا تا بارگاه سوم و بالعکس)، بیمه(تا سقف 640 میلیون تومان دیه كامل و 10 میلیون تومان هزینه درمانی)، تیم اجرایی (سرپرست: مربی فدراسیون کوهنوردی و کارشناس امداد نجات کوهستان، کمک سرپرست، مسئول تدارکات)

لوازم ضروری

شناسنامه، كفش مناسب برای پیمایش کوه، پوشاک مناسب، کیسه خواب، زیر انداز کیسه خواب، چراغ پیشانی، بطری آب (حداقل یک لیتر)، ظروف شخصی (بشقاب، لیوان، قاشق، چنگال)، لوازم بهداشتی شخصی و ...

(جزئیات تکمیلی لوازم مورد نیاز این برنامه در اختیار ثبت نام کنندگان قرار داده خواهد شد)

هدف اصلی گاندو از اجرای این تور، صعودی سالم با ضریب صعود بالا است یعنی دوستانی که در این تور همنورد گاندو می شوند، بتوانند بدون هیچ مشکلی تا بالاترین حد ممکن (قله) صعود کنند؛ تور قله دماوند به گونه ای برنامه ­ریزی شده تا همنوردان بتوانند با یک هم هوایی و تغذیه ی مناسب و همچنین به یاری یک تیم متخصص و مجرب از هم آغوشی با بام ایران و صعود بر فراز آن لذت ببرند.

در تور صعود به قله ی دماوند کلیه خدمات مورد نیاز برای دوستان در نظر گرفته شده است؛ به طور مثال: همه وسایل کوهنوردان توسط قاطر حمل خواهد شد و فقط یک کوله پشتی یک روزه که وسایلی مانند: آب، تنقلات و پوشاک مناسب در آن قرار دارد، توسط کوه پیما حمل می شود. همچنین کلیه­ ی وعده­ های غذایی متناسب با نیاز غذایی در این تور برای همنوردان در نظر گرفته شده است. (وعده های غذایی در ارتفاعات توسط آشپز گروه و با در نظر گرفتن اصول تغذیه در کوهستان تهیه می گردد)

سرپرست این تور مربی فدراسیون کوهنوردی است که 32 بار قله دماوند را از جبهه های مختلف و فصول متفاوت سال صعود کرده و تجربه شب مانیِ زمستانی بر روی قله دماوند و همچنین تجربه های بسیاری در عملیات امداد و نجات کوهستان در تیم های هیئت کوهنوردی استان تهران و هلال­ احمر را نیز دارد.

 

به منظور بهبود آمادگی شرکت کنندگان و تمرین صعود به ارتفاعات بالا، پیش برنامه های زیر ترتیب داده شده است. برای مشاهده پیش برنامه ها روی عناوین آن ها کلیک کنید:

 

تور یک روزه صعود به قله دارآباد ، تور یک روزه صعود به قله کلون بستک ، تور یک روزه صعود به قله خلنو

(حضور در دو پیش برنامه الزامی می باشد)

اطلاعات تکمیلی مورد نیاز در پیش برنامه ها خدمت دوستان گفته خواهد شد.

عکس ها و خاطراتی از صعود به قله دماوند
چه چیزی می تونه مهیج تر و لذت بخش تر این باشه که خودت رو روی بام ایران ببینی؟ تجربه حس توانمندی و این که تونستی یه کار سخت و بزرگ رو انجام بدی، در حالی که هر کسی قادر به انجام اون نیست ... بخشی از خاطرات و تصاویر همنوردان توانمند گاندو رو در ادامه بخونید ...
  • کوهپیمایی
  • کونوردی
  • دماوند
  • قله دماوند
ادامه...
عکس هایی از تور قله دماوند
رفتن به بام ایران و صعود به قله دماوند، انگیزه های زیادی می خواد. حالا این انگیزه می تونه چیزهای متفاوتی باشه؛ مثلا انجام یه کار خارق العاده، عشق به کوه و کوهنوردی ... و یا برگزاری جشن تولد 40 سالگی روی بالاترین نقطه ایران!
ادامه...

برای مشاهده جزئیات کامل تورها، روی عناوین تورها کلیک کنید.
تورهای سفارشی و اختصاصی
گروه گردشگری گاندو برای دوستانی که خواهان سفرهای خصوصی خانوادگی، دوستانه و ... هستند، تورهای متفاوت و متنوعی را مطابق با میل آن ها برگزار می کند.