X متاسفانه ظرفیت تور تکمیل شده است.
گذر با پاترول بر فراز ابرها در ميان چمنزارها و گلزارهای وحشی دامنه‌ی شمالی البرز، شکر دشت، تکَ دو، گشت در قاراگل، ییلاق زیبای آق اولر و مریان و ...
تاریخ و زمان بازگشت
تاریخ و زمان حرکت
محل حرکت
ساعت 23:30 جمعه 17 خرداد 1398
ساعت 05:00 چهارشنبه 15 خرداد 1398
ضلع شرقی میدان هفت تیر
خدمات

وسیله نقلیه توریستی در اختیار از تهران تا تالش و بالعکس، پاترول در اختيار به مدت سه روز، وسیله نقلیه جهت حمل بار مسافران، 3 صبحانه، 1 ناهار، 2 شام، 3 میان وعده، اقامتگاه (2 شب خانه محلی)، بیمه (تا سقف 308 میلیون تومان دیه كامل و ۵ میلیون تومان هزینه درمانی)، تیم اجرایی و ...

لوازم ضروری

شناسنامه، كفش مناسب برای پیاده روی ، پانچو (یا پو شاكی كه در مقابل بارش احتمالی باران، آب به داخل آب نفوذ نكند)، ظروف شخصی (لیوان، بشقاب، قاشق و چنگال) لوازم بهداشتی شخصی، کیسه خواب یا پتو مسافرتی، زیرانداز کیسه خواب، چراغ پیشانی یا چراغ قوه، کفش یا صندل اضافه، پوشاک مناسب فصل 

هزینه سفر

به زودی اعلام خواهد شد

با تور ییلاق های تالش به شمال ایران سفر کنیم، البته اشتباه نکنید! منظور از شمال، آن شمالِ شلوغ و گرم و شرجی نیست.

ییلاق های تالش که در ارتفاعات جنگلی و شمالی البرز واقع شده است، دارای آب و هوای کوهستانی و خزری است که از اواسط بهار تا میانه پاییز، هوای مطبوع و دلچسبی برای گردشگری دارد.

در طی این تور سه روزه که سفری است بر فراز ابرها و اعماق جنگل ها، روزها در مناطق بکر گشت و گذاری در ارتفاعات جنگلی و کوهستانی داریم، و شب ها در خانه های محلی اقامت می کنیم و از هم آغوشی با طبیعت لذت می بریم.

در این تور شمال، در ابتدا و انتهای سفر سری به کرانه های زیبای خزر (ساحل گیسوم) می زنیم و پس از فاصله گرفتن از شهر و دریا خود را به جاده های کوهستانی و جنگلی می سپاریم؛ پس از عبور از جنگل و ابر به ارتفاعاتی با کفپوش سبز می رسیم؛ جایی که حتی در برخی اوقات پاییز که برف زمین را می پوشاند با کنار زدن برف ها هنوز زمین کفپوش سبز خود را دارد.

در این تور شمال، کلبه های چوبی، چادرهای عشایر، آبشار و جویبار، جنگل های زیبا و ... را می توان دید و با دراز کشیدن بر چمنزارهای غرق در مه و تماشای رقص ابرها به وجد می آییم. در این سفر تغذیه ای سالم از نان و لبنیات و غذاهای محلی گیلان خواهیم داشت. تجربه ی شب مانی در ییلاق های تالش نیز قطعا فراموش نشدنی خواهد بود.

نکاتی که باید قبل از ثبت نام بدانید

 کارت به کارت: شما می توانید با مراجعه به باجه های خودپرداز (ATM) و واریز مبلغ تور به شماره ملت کارت 6104337891154880 به نام آقای عمار رحیمی تسویه حساب نمایید.
نکته: در روش کارت به کارت قبل از واریز مبلغ باید نسبت به رزرو تلفنی اقدام نمایید و بلافاصله بعد از واریز نسبت به تکمیل ثبت نام با گاندو تماس گرفته و یا به صورت اینترنتی ثبت نام خود را تکمیل نمایید. در غیر این صورت ثبت نام شما ناقص بوده و گاندو هیچ گونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.

 مراجعه حضوری به بانک: شما می توانید به یکی از شعب بانک ملت مراجعه نموده و با پرداخت نقدی هزینه تور به شماره حساب 4232897492 تسویه حساب نمایید.
نکته: در این روش قبل از واریز مبلغ باید نسبت به رزرو تلفنی اقدام نمایید و همچنین پس از واریز بلافاصله با گاندو تماس گرفته و ثبت نام خود را کامل نمایید. در غیر این صورت گاندو هیچ گونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.
 مراجعه حضوری به دفاتر  فروش: با مراجعه حضوری به یکی از دفاتر فروش تورهای گاندو نیز می توانید نسبت به ثبت نام خود اقدام کنید.


برای مشاهده جزئیات کامل تورها، روی عناوین تورها کلیک کنید.
تورهای سفارشی و اختصاصی
گروه گردشگری گاندو برای دوستانی که خواهان سفرهای خصوصی خانوادگی، دوستانه و ... هستند، تورهای متفاوت و متنوعی را مطابق با میل آن ها برگزار می کند.