X متاسفانه ظرفیت تور تکمیل شده است.
گذر با پاترول بر فراز ابرها در ميان چمنزارها و گلزارهای وحشی دامنه‌ی شمالی البرز، شکر دشت، تکَ دو، گشت در قاراگل، ییلاق زیبای آق اولر و مریان و ...

این تور برای گروه های خصوصی (خانوادگی، دوستانه و ...) در هر تاریخی که شما بخواهید، اجرا می شود؛ برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 22518435 (021) تماس بگیرید.
خدمات

وسیله نقلیه توریستی در اختیار از تهران تا تالش و بالعکس، پاترول در اختيار به مدت سه روز، وسیله نقلیه جهت حمل بار مسافران، 3 صبحانه، 1 ناهار، 2 شام، اقامتگاه (2 شب خانه محلی)، بیمه (تا سقف 6۴۰ میلیون تومان دیه كامل و ۱۰ میلیون تومان هزینه درمانی)، تیم اجرایی و ...

لوازم ضروری

شناسنامه، كفش مناسب برای پیاده روی ، پانچو (یا پو شاكی كه در مقابل بارش احتمالی باران، آب به داخل آب نفوذ نكند)، ظروف شخصی (لیوان، بشقاب، قاشق و چنگال) لوازم بهداشتی شخصی، کیسه خواب یا پتو مسافرتی، زیرانداز کیسه خواب، چراغ پیشانی یا چراغ قوه، کفش یا صندل اضافه، پوشاک مناسب فصل 

با تور ییلاق های تالش به شمال ایران سفر کنیم، البته اشتباه نکنید! منظور از شمال، آن شمالِ شلوغ و گرم و شرجی نیست.

ییلاق های تالش که در ارتفاعات جنگلی و شمالی البرز واقع شده است، دارای آب و هوای کوهستانی و خزری است که از اواسط بهار تا میانه پاییز، هوای مطبوع و دلچسبی برای گردشگری دارد.

در طی این تور سه روزه که سفری است بر فراز ابرها و اعماق جنگل ها، روزها در مناطق بکر گشت و گذاری در ارتفاعات جنگلی و کوهستانی داریم، و شب ها در خانه های محلی اقامت می کنیم و از هم آغوشی با طبیعت لذت می بریم.

در این تور شمال، در ابتدا و انتهای سفر سری به کرانه های زیبای خزر (ساحل گیسوم) می زنیم و پس از فاصله گرفتن از شهر و دریا خود را به جاده های کوهستانی و جنگلی می سپاریم؛ پس از عبور از جنگل و ابر به ارتفاعاتی با کفپوش سبز می رسیم؛ جایی که حتی در برخی اوقات پاییز که برف زمین را می پوشاند با کنار زدن برف ها هنوز زمین کفپوش سبز خود را دارد.

در این تور شمال، کلبه های چوبی، چادرهای عشایر، آبشار و جویبار، جنگل های زیبا و ... را می توان دید و با دراز کشیدن بر چمنزارهای غرق در مه و تماشای رقص ابرها به وجد می آییم. در این سفر تغذیه ای سالم از نان و لبنیات و غذاهای محلی گیلان خواهیم داشت. تجربه ی شب مانی در ییلاق های تالش نیز قطعا فراموش نشدنی خواهد بود.


برای مشاهده جزئیات کامل تورها، روی عناوین تورها کلیک کنید.
تورهای این هفته
    توری برای نمایش وجود ندارد.
تورهای هفته بعد
    توری برای نمایش وجود ندارد.
تورهای سفارشی و اختصاصی
گروه گردشگری گاندو برای دوستانی که خواهان سفرهای خصوصی خانوادگی، دوستانه و ... هستند، تورهای متفاوت و متنوعی را مطابق با میل آن ها برگزار می کند.