همکاری با گاندو > همکاری در بخش مقالات گردشگری
از پژوهش گران و محققینی حوزه گردشگری که تمایل به همکاری در بخش مقالات گردشگری را دارند، خواهشمند است که فرم زیر را با دقت تکمیل نمایند.
اطلاعات شخصی (وارد کردن اطلاعات شخصی در این فرم الزامی است)
نام: نام خانوادگی: نام مستعار: جنسیت:
نام پدر: تاریخ تولد: محل تولد: شماره ملی:
وضعیت تاهل: تعداد فرزندان: وضعیت سربازی:
معرف
شما از چه طریقی با گروه گردشگری گاندو آشنا شده اید؟ (وب سایت، روزنامه، کاتالوگ یا ......)؛ لطفا طریقه ی آشنای را خود را در کادر زیر بنویسید و اگر فرد خاصی معرف شما بوده، حتما نام و نام خانوادگی و نسبت آن فرد را با خود، بنویسید.:
اطلاعات تماس (وارد کردن تلفن همراه الزامی است)
تلفن ثابت منزل: تلفن همراه: آدرس ایمیل: آدرس وبلاگ یا وب سایت:
پیشینه های آموزشی و تحصیلی
لطفا هر نوع پیشینه آموزشی و تحصیلی که تا به حال گذرانده اید و به شکلی با صنعت (فعالیت) گردشگری در ارتباط است را در کادر زیر بنویسید. (لطفا عنوان، محل آموزش، سال اخذ مدرک و ....به طور کامل شرح داده شود) در صورتی که کارت راهنمایان گردشگری دارید؛ حتما عنوان کارت، سال اخذ و محل آموزش را ذکر نمایید. :
لطفا هر نوع پیشینه آموزشی و تحصیلی که تا به حال گذرانده اید و با صنعت (فعالیت) گردشگری در ارتباط نیست را در کادر زیر بنویسید. (لطفا عنوان، محل آموزش، سال اخذ مدرک و ....به طور کامل شرح داده شود):
سوابق پژوهشی و تحقیقاتی
لطفا سوابق پژوهشی و تحقیقاتی (مرتبط با حوزه گردشگری) که داشته اید را در کادر زیر به طور کامل شرح دهید. (پایان نامه، مطبوعات یا ...):
سوابق شغلی
لطفا سوابق شغلی که مرتبط با حوزه گردشگری داشته اید را در کادر زیر به طور کامل شرح دهید. (نام موسسه، سمت شغلی، تاریخ شروع و پایان و علت قطع همکاری):
سوالات
چه عامل یا عواملی باعث شده که شما می خواهید در بخش مقالات گردشگری با گروه گردشگری گاندو همکاری کنید؟

تورهای سفارشی و اختصاصی
گروه گردشگری گاندو برای دوستانی که خواهان سفرهای خصوصی خانوادگی، دوستانه و ... هستند، تورهای متفاوت و متنوعی را مطابق با میل آن ها برگزار می کند.