آرشیو عکس ها و خاطره ها > عکس ها و خاطراتی به یادماندنی از تور آبشار بولا

شما می توانید عکس ها و خاطرات خود از این تور را به ایمیل recollection@gandotours.com  ارسال نمایید تا بعد از بررسی با ذکر نام خودتان در این بخش قرار داده شود.

خزه شاهرخ نوشته:

به نام خداوند جان و خرد                            که ایزد در بیابانت دهد باز ... laugh

برای بار دوم بود که با تور گاندو سفر می کردم. تور یک روزه آبشار بولا، جای فوق العاده زیباییِ. بهتون پیشنهاد می کنم. مخصوصا وقتی مجبوری برای دیدن جاهای بکر از آب رد بشی و خیس بشی حس خوبی داره. البته %90 اینکه به آدم خوش بگذره اون اکیپی هست که همراه آدم میشه.

 

تور یک روزه

 

در کل امروز روز جالبی بود. موقع برگشت وقتی سوار نیسان آبی بودیم نم نم باران گرفت، برای ماها که عینکی بودیم روی شیشه عینکمون شبنم می نشست و خیس خیس شده بودیم. دیدن بارون توی تیرماه جالب بود. من خودم تا حالا بارون رو توی تابستون ندیده بودم ...

 

تور طبیعت گردی

 

در کل حال داد. آبشار

 

آبشار بولا

 

آبشار خزه ای امید موحدی نوشته:

خانواده ما چندین سال پیش زمانی که مشهد بودیم خیلی در زمینه طبیعتگردی فعال بود. هر هفته جمعه ها گروه 30 – 40 نفری به ارتفاعات مشهد می رفتیم ولی سال هاست که با آمدن به تهران نتوانسته بودیم برنامه خوبی داشته باشیم. امروز برنامه بسیار بسیار خوبی را تجربه کردم که خیلی برام لذت بخش بود. مخصوصا قسمت وانت سواری در باران آخر مسیر بسیار بسیار زیبا و رویایی بود و آبشار بسیار زیبایی را دیدیم.

 

تور یکروزه

 

خیلی ممنون از تمام تلاش های تور گاندو. جنگل اوبنآیا این صفحه را می پسندید؟ 27 نفر این مطلب را پسندیده اند

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
لطفا فقط در مورد همین مطلب، نظر دهید.
نظر خود را به زبان شیرین پارسی بنویسید تا دیگران را برای استفاده از نظر خود دچار زحمت نکنید.

برای مشاهده جزئیات کامل تورها، روی عناوین تورها کلیک کنید.
تورهای این هفته
    توری برای نمایش وجود ندارد.
تورهای هفته بعد
تورهای سفارشی و اختصاصی
گروه گردشگری گاندو برای دوستانی که خواهان سفرهای خصوصی خانوادگی، دوستانه و ... هستند، تورهای متفاوت و متنوعی را مطابق با میل آن ها برگزار می کند.