آرشیو عکس ها و خاطره ها > عکس ها و خاطراتی از تور جنگل پیسه سون

شما می توانید عکس ها و خاطرات خود از این تور را به ایمیل recollection@gandotours.com  ارسال نمایید تا بعد از بررسی با ذکر نام خودتان در این بخش قرار داده شود.

پیسه سون لیلی نوشته:

زیباترین صحنه وقتی بود که صبح زود در چادرمون رو باز کردم و یک تپه سبز و مه آلود و صدای پرندگان رو شنیدم. وقتی با نیسان مسیر باریکی رو طی می کردیم حس می کردم داریم پرواز می کنیم. جنگل پیسه سون

 

دنیاچال آیدین خامودچی و مدیا پاشا پور نوشته اند:

به نظر من این منطقه یکی از زیباترین و غافلگیرکننده ترین مناطق ایران است که هر لحظه شما را با تجربه ای جدید روبرو می کند. وقتی که بعد از این گردنه با مناظری بدیع و غافلگیرکننده به هیجان می آیید یا بعد از یک رگبار لحظه ای و بسیار شدید که همه وسایل و چادرها خیس می شوند شما با مناظر بسیار دل انگیز و مسحورکننده ای مواجه می شوید که شما را یاد قطعه ای از بهشت می اندازد.

 

جنگل پیسه سون

 

یا زمانی که صبح صدای دلنواز پرندگان را می شنوید و با اکسیژن خالص و مناظری عالی روز را آغاز می کنید و وقتی وارد جنگل شدید از زیبایی و هارمونی درختان و رودخانه و خزه ها و سنگ ها انگشت به دهان می مانید و گاهی با دیدن حیواناتی مانند گراز و مارمولک و اسب و ... سورپرایز می شوید.

در کنار این ها وجود همسفرانی دوست داشتنی و لیدرهای عالی و تجربه صحبت و همنشینی و بازی های جمعی لذت سفر را صد چندان می کند. برای من و همسرم تجربه پیاده روی در جنگل بسیار عالی و خاص بود.

راستی یک چیز جالب هم یاد گرفتم:

وقتی خرس دیدی خودت را به مردن بزن و وقتی گراز دیدی باید صاف تو چشماش نگاه کنی و با سرعتی که داره به طرفت می آید منتظر باشی و فقط لحظه آخر جای خالی بدی تا اون رد بشه. چون گراز فقط مستقیم می دود. laugh آبشار ویسادار

 

جاده اسالم به خلخال

 

پره سر آزاده نوشته:

من اولین توری بود که تجربه کمپینگ داشتم. خیلی برام جذاب و پرهیجان بود. فکر هم نمی کردم که بتونم همراه با گروه حرکت کنم. فکر هم نمی کردم آستانه تحملم به این حد باشد. بارش نابهنگام باران، خیس شدن چادرها و خشک کردنشون، سلایق مختلف، خوابیدن بیرون از خونه در یه نقطه ای که نمی شناختم وسط یه عالمه آدم که  نمی شناختم. نبود موبایل، ساعت و اعتماد مطلق به دوستان لیدر، نیسان سواری، پیاده روی از مسیرهای مختلف، زیبایی ها، شگفتی ها، انسان و حیوان و طبیعت در کنار هم. اعتماد به آنچه هست و پذیرش آن؛ همه زیبا بود.

سپاسگزارم. اسالم

 

تور اسالم به خلخال

 

خلخال سارا منصور نوشته:

سلام....

الان که دارم می نویسم  کاغذها خیسه خیس هست و راستش واقعا نمی دونم چی بگم و این که چقدر بهم گذشته و بهترین سفر و رویایی ترین منطقه و صمیمی ترین لیدرها و دوست داشتنی ترین دوست ها و ...

بهترین قسمت این سفر رو بگم زمانی بود که آتش روشن کردیم.

همچنین بارونی که اومد و خیس شدن دفتر خاطرهات. اسالم به خلخال

 

برای اطلاع از برنامه سفر تور جنگل پیسه سون روی جنگل پیسه سون کلیک کنید. آیا این صفحه را می پسندید؟ 16 نفر این مطلب را پسندیده اند

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
لطفا فقط در مورد همین مطلب، نظر دهید.
نظر خود را به زبان شیرین پارسی بنویسید تا دیگران را برای استفاده از نظر خود دچار زحمت نکنید.

برای مشاهده جزئیات کامل تورها، روی عناوین تورها کلیک کنید.
تورهای این هفته
    توری برای نمایش وجود ندارد.
تورهای هفته بعد
    توری برای نمایش وجود ندارد.
تورهای سفارشی و اختصاصی
گروه گردشگری گاندو برای دوستانی که خواهان سفرهای خصوصی خانوادگی، دوستانه و ... هستند، تورهای متفاوت و متنوعی را مطابق با میل آن ها برگزار می کند.