اخبار گاندو > خبرنامه داخلی > برنده تور یک روزه رایگان این هفته (هفته دوم خرداد)

تور

جناب آقای علی نظری خیبر برنده ی تور رایگان این هفته (هفته دوم خرداد) هستند. ایشان در تاریخ جمعه ۹ خرداد در سایت گروه گردشگری گاندو عضو شدند و به پاس تشکر از ایشان، گاندو یک تور یک روزه رایگان به ایشان هدیه می دهد.

گاندو هر هفته به یکی از اعضای جدید سایت خود یک تور یک روزه رایگان هدیه می دهد برای ثبت نام در سایت گروه گردشگری گاندو روی عضویت کلیک کنید.آیا این صفحه را می پسندید؟ 20 نفر این مطلب را پسندیده اند

علی نظری خیبر
دوشنبه 12 خرداد 1393

با سلام و سپاس فراوان از هدیه شما (تور رایگان) ،اینجانب بعد از مدتی جستجو در سایتهای مختلف و آشنایی با سایت شما و مطالعه برنامه های سفری، گاندو را بعنوان تور برگزیده خود انتخاب نموده و به سایر دوستان نیز توصیه نمودم. با آرزوی توفیق روز افزون برای شما دوستان گرامی از اینکه با شما همسفر می شوم بسیار خشنودم. به امید دیدار شما به زودی.

مدیر سایت
سه شنبه 13 خرداد 1393

جناب علی نظری خبیر سلام، سپاسگزاریم از لطف شما. امیدواریم بتوانیم لحظه های خوشی برای شما فراهم کنیم و پاسخی باشد به محبت شما.

لیلا رفیعی نیا
دوشنبه 12 خرداد 1393

با سلام اینجانب به تازگی به عضویت سایت گاندو درآمده ام و بدینوسیله از توضیحات خوبی که در خصوص تورهای مختلف در سایت ثبت شده تشکر می نمایم. به این امیدکه بتوانم به زودی در یکی از سفرها همراه شما دوستان خوب باشم. در ضمن اگر امکان دارد از اماکن سفر تصاویر و فیلمهای بیشتری ارایه شود.

مدیر سایت
سه شنبه 13 خرداد 1393

سرکار خانم لیلا رفیعی نیا سلام. خوشحالیم که شما عضو سایت گاندو شده اید. امیدواریم که افتخار همسفر شدن با شما را داشته باشیم. در برنامه های آتی سایت اضافه شدن عکس های بیشتر و فیلم قرار داده شده است.
شاد و موفق باشید.

علی نظری خیبر
شنبه 31 خرداد 1393

با سلام.با تشکر از گروه گاندو.هفته پیش برای تور فیلبند ثبت نام کردم تا از تور یک روزه رایگانی که به لطف شما برنده شده بودم استفاده کنم.در این چند سال اخیر همیشه به اتفاق همسرم به سفر های دو نفره می رفتیم تا اینکه با گروه گاندو اشنا شدیم.وقتی ساعت 5 صبح اتوبوس حرکت کرد خودمون رو بین 30 نفر غریبه دیدیم البته این فقط برای چند دقیقه بود بعد از معرفی هسفران بگو بخند و شادی شروع شد..همیشه فاصله تهران تا شمال خیلی طول میکشید ولی ایندفعه اصلا متوجه نشدیم که کی رسیدیم .بعد از پیاده شدن از اتو بوس با فضای بسیار سر سبز و خنک مواجه شدیم .پس از کمی پیاده روی به مکان مه گرفته و وسیع و دور از گرمای تهران رسیدیم.به همراه دوستانی که انگار سالها میشناختیم ناهر خوردیمو به سمت تهران برگشتیم.مدت زیاد بود که اینقدر نخندیده بودم و بهم خوش نگذشته بود البته این مسافرت خوب رو مدیون همدلی و رفتار عالی لیدر های خوب یعنی اقا مهدی دلشاد و اقا مرات هستیم.از همه شما دوستان ممنونم.به امید شما عزیزان در سفر های بعدی با گاندو .

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
لطفا فقط در مورد همین مطلب، نظر دهید.
نظر خود را به زبان شیرین پارسی بنویسید تا دیگران را برای استفاده از نظر خود دچار زحمت نکنید.

برای مشاهده جزئیات کامل تورها، روی عناوین تورها کلیک کنید.
تورهای این هفته
    توری برای نمایش وجود ندارد.
تورهای هفته بعد
    توری برای نمایش وجود ندارد.
تورهای سفارشی و اختصاصی
گروه گردشگری گاندو برای دوستانی که خواهان سفرهای خصوصی خانوادگی، دوستانه و ... هستند، تورهای متفاوت و متنوعی را مطابق با میل آن ها برگزار می کند.