اخبار گاندو > گردشگری ایران > اولین گردهمایی جامعه اکوتوریسم کشور در شاهرود برگزار می شود

رئیس اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان شاهرود گفت: این گردهمایی از بیست و دوم تا بیست و چهارم بهمن ماه امسال در محل روستای ابر شهرستان شاهرود برگزار خواهد شد.

 

به نقل از روابط عمومی اداره كل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان سمنان، حمیدرضا حسنی افزود: بازدید از مجموعه تاریخی بسطام، آرامگاه شیخ ابوالحسن خرقانی، ارتفاعات پوشیده از برف جنگل ابر و دالان بهشت، رمل‌های ماسه ای کویر چاه جام، موزه تخصصی آب و برگزاری نشست‌های تخصصی در ارتباط با مسائل زیست محیطی و حفاظت از عرصه‌های طبیعی از جمله برنامه‌های این گردهمایی است.

 

حسنی بیان داشت: تجلیل از فاتحان قله‌های مرتفع جهان و یادمان قهرمانان درگذشته کوهنوردی و شهدای عرصه محیط زیست از دیگر برنامه‌های گردهمایی جامعه اکوتوریسم کشور است.

 

وی اظهار داشت: این گردهمایی توسط دفتر خدمات مسافرتی هیرکان سفر با همکاری هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان و شهرستان شاهرود، شبکه تشکل‌های زیست محیطی استان، ماهنامه سیاحت و سفر، فصلنامه کوه و مؤسسه طنین طبیعت تیرگان برگزار می‌شود.

 

رئیس اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان شاهرود گفت: علاقمندان برای ثبت نام و شرکت در این گردهمایی می‌توانند به پایگاه اطلاع رسانی www.hirkantour.com مراجعه كنند.

 

 

منبع: ایلنا

پایان پیامآیا این صفحه را می پسندید؟ 11 نفر این مطلب را پسندیده اند

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
لطفا فقط در مورد همین مطلب، نظر دهید.
نظر خود را به زبان شیرین پارسی بنویسید تا دیگران را برای استفاده از نظر خود دچار زحمت نکنید.

برای مشاهده جزئیات کامل تورها، روی عناوین تورها کلیک کنید.
تورهای سفارشی و اختصاصی
گروه گردشگری گاندو برای دوستانی که خواهان سفرهای خصوصی خانوادگی، دوستانه و ... هستند، تورهای متفاوت و متنوعی را مطابق با میل آن ها برگزار می کند.