اخبار گاندو > گردشگری ایران > همه چیز درباره گروس

همه چیز درباره گروس

گروس یک منطقه نمونه گردشگری در استان کرمانشاه است.

 

منطقه نمونه گردشگری گروس در شهرستان صحنه از توابع استان کرمانشاه یکی از 50  منطقه نمونه گردشگری این استان است که از ویژگی‌های قابل توجهی برای سرمایه گذاری برخوردار است.

 

جاذبه‌های کوهستانی، پوشش گیاهی و طبیعی مصنوعی (باغات)، ارتفاعات زیبا و مسیر کوهنوردی از جمله ویژگی‌های بارز منطقه نمونه گردشگری گروس در شهرستان صحنه است.

 

همچنین ارتفاعات و صخره‌های زیبا، وجود چشمه‌های آب در روستای منطقه، وجود آبشارهای طبیعی در منطقه و کیفیت عالی آب محدوده از دیگر ویژگی های منطقه نمونه گردشگری گروس‌ است.

 

قابلیت کوهنوردی، کایت سواری، وجود تپه‌ها جهت پیاده‌روی و طبیعت‌گردی، وجود باغات میوه، وجود چشمه‌های آب و جویبارهای روان در منطقه، تنوع پوشش گیاهی، قرار گرفتن در مسیر گردشگری طبیعی استان و وجود آبشار طبیعی تنها بخشی از مزیت‌ها، فرصت‌ها و قابلیت‌های منطقه نمونه گردشگری گروس است.

 

در این منطقه زمینه سرمایه‌گذاری برای ایجاد و احداث مجتمع تفریحی توریستی، کمپینگ، ویلا، احداث فضاهای فرهنگی، احداث فضاهای ورزشی، احداث مجموعه تفریحات آبی در منطقه و احداث مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی وجود دارد.

 

سرمایه‌گذاران حوزه گردشگری می‌توانند با انجام سرمایه‌گذاری در این منطقه نمونه گردشگری، علاوه بر توسعه بخشیدن به صنعت گردشگری منطقه از منافع اقتصادی آن نیز بهره‌مند شوند.

 

منبع: ایسنا

پایان خبرآیا این صفحه را می پسندید؟ 9 نفر این مطلب را پسندیده اند

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
لطفا فقط در مورد همین مطلب، نظر دهید.
نظر خود را به زبان شیرین پارسی بنویسید تا دیگران را برای استفاده از نظر خود دچار زحمت نکنید.

برای مشاهده جزئیات کامل تورها، روی عناوین تورها کلیک کنید.
تورهای سفارشی و اختصاصی
گروه گردشگری گاندو برای دوستانی که خواهان سفرهای خصوصی خانوادگی، دوستانه و ... هستند، تورهای متفاوت و متنوعی را مطابق با میل آن ها برگزار می کند.