درباره گاندو

مبنای کار ما در گروه گردشگری گاندو، توریسم بر پایه‌ی طبیعت است، این‌گونه سفرها می‌تواند ورزشی، ماجراجویانه و در نهایت تفریحی و لذت‌بخش باشد.در واقع، فرهنگ‌های محلی (بومی)، كلیه‌ی گیاهان و جانوران و تمامی پدیده‌های زمین‌شناختی جزو جاذبه‌های اصلی در سفرهای ماست.

 

این مجموعه از همان ابتدای فعالیت خود با راه‌اندازی واحد پژوهشی، پروژه‌هایی را در زمینه‌ی جاذبه‌های خاص اكولوژیكی و فرهنگ‌های بومی ایران‌زمین به انجام رسانده است، به عبارت دیگر پژوهش‌هایی در رابطه با مكان‌هایی كه میراث طبیعی (گیاهی و جانوری) و فرهنگی آن‌ها به عنوان جاذبه‌های اول مطرح باشند را در رأس كار خود قرار داده است.

 

این مجموعه تلاش می‌كند تا با شناسایی مناطق بكر و ناشناخته، سفرهایی آگاهانه را برنامه‌ریزی و اجرا نماید كه نسبت به توریسم ناآگاه، اثرات منفی كم‌تری را برای محیط زیست داشته باشد و در عین حال باعث آموزش فرهنگ صحیح سفر و در نهایت موجب گردشگری پایدار گردد. بنابراین، در این‌گونه سفرها نه تنها عوامل محیطی و فرهنگی، بلكه برنامه‌های پیشبردی و كاملی با رویكرد توسعه‌ی پایدار، جلوگیری از تخریب بیشتر منابع طبیعی، حمایت از حیات وحش، ایجاد فرصت‌های اقتصادی برای جوامع محلی و هم‌چنین اجرای تورهای خاص همراه با لحظاتی شاد و خاطره‌انگیز به طور جدی مورد توجه قرار می‌گیرد. به طور کلی، هدف از این‌گونه پژوهش‌ها و سفرها یادگیری راه‌های زیستنِ مطلوب در این كره‌ی خاكی است.

 

گروه گردشگردی گاندو با بهره‌گیری از امكانات گسترده و منابع انسانی كارآزموده یكی از مجموعه‌های پیشرو و مبتكر در زمینه‌ی فعالیت‌های طبیعت‌گردی و خدمات وابسته آن به این نتیجه رسیده است كه قشر جوان، پُر انرژی و پُر ذوق احتیاج به سفرهایی متفاوت دارد. مجموعه‌ی ما در راستای این هدف دست در دست ایران‌دوستان و علاقه‌مندان به گردش، شما را به سفرهایی رؤیایی در سرزمین چهار فصل ایران دعوت می‌نماید.

 

این مجموعه با بهره‌گیری از نیروهای متخصص و با تجربه (مربیان فدراسیون كوهنوردی، مربیان فدراسیون دوچرخه‌سواری، متخصصین علوم زیستی و راهنمایان طبیعت‌گردی سازمان میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری و...)، آمادگی خود را جهت برگزاری تورهای طبیعت‌گردی در تمام نقاط ایران، ویژه‌ی سازمان‌های دولتی و غیر دولتی، گروه‌های دوستانه و خانوادگی اعلام می‌دارد.
برای مشاهده جزئیات کامل تورها، روی عناوین تورها کلیک کنید.
تورهای این هفته
    توری برای نمایش وجود ندارد.
تورهای هفته بعد
    توری برای نمایش وجود ندارد.
تورهای سفارشی و اختصاصی
گروه گردشگری گاندو برای دوستانی که خواهان سفرهای خصوصی خانوادگی، دوستانه و ... هستند، تورهای متفاوت و متنوعی را مطابق با میل آن ها برگزار می کند.