سوالات متداول

1- ثبت نام در تورهای شما چگونه صورت می‌پذیرد؟

تور طبیعت گردی

 

قبل از هر گونه اقدامی برای ثبت نام، شما باید با گروه گردشگری گاندو تماس گرفته و از موجود بودن ظرفیت مطمئن شوید، پس از آن سفرنامه را مطالعه و در صورت داشتن هر گونه ابهام وسؤالی آن را با ما مطرح و سپس توافق‌نامه و آیین‌نامه‌ی تورهای داخلی را مطالعه و در صورت تمایل به حضور در سفر مبلغ تور را پرداخت نمایید. لازم به ذكر است كه امضای قرارداد و آیین‌نامه در هنگام ثبت نام و یا قبل از حركت، توسط شخص و یا نماینده‌ی اشخاص صورت می‌پذیرد.

 

2- پرداخت هزینه‌ی سفر به چه شكل صورت می‌پذیرد؟

 

گروه گردشگری گاندو

 

ما برای سهولت پرداخت هزینه‌ی تور، دو روش را پیشِ روی گردشگران قرار داده‌ایم كه در ذیل آمده است:

الف) واریز از طریق دستگاه ATM به صورت كارت به كارت به شماره‌ی كارت (بانک ملت) 6104337891154880 به نام عمار رحیمی

ب) واریز از طریق مراجعه حضوری به بانک و پرداخت به شماره حساب (بانک ملت) 4232897492 به نام عمار رحیمی

 

3- چه افرادی می‌توانند در برنامه‌های شما شركت كنند؟

گروه گردشگری گاندو برای همه‌ی گروه‌های سنی و سلیقه‌های مختلف برنامه‌ریزی‌های متفاوتی دارد كه شما می‌توانید با مطالعه‌ی قسمت انواع تورها و سپس مطالعه‌ی سفرنامه‌ها، برنامه‌ی مورد نظر خود را انتخاب نمایید. البته نباید فراموش كرد كسانی می‌توانند از برنامه‌های ما لذت واقعی ببرند كه از روحیه‌ی طبیعت‌گردی مناسبی برخوردار باشند، زیرا طبیعت‌گرد ممكن است با مسائل غیر منتظره‌ای مانند باران، برف، گاه گرما، گاه سرما، گاه تشنگی و گرسنگی و نبود امكانات شهری رو به‌رو شود.

 

آژانس گاندو

 

4- من می‌خواهم به تنهایی در برنامه‌ی شما شركت نمایم، آیا از برنامه لذت خواهم برد؟

به علت وجود هدف‌های نزدیك و مشترك میان همسفران و وجود گروه‌های سنی مختلف در تورهای طبیعت‌گردی به راحتی ارتباط متقابل میان افراد ایجاد و شانس یافتن همسفر و دوست خوب میسر می‌شود. در واقع، تورهای طبیعت‌گردی، بسترسازِ گسترش روابط اجتماعی با افراد گوناگون است.

 

5- سیستم حمل و نقل در برنامه‌های شما چگونه است؟

 

تورهای طبیعت گردی

 

نوع وسیله‌ی نقلیه، ارتباط مستقیم با تعداد ثبت نام‌كنندگان در تور و نوع جاده (آسفالت، خاكی و...) دارد. گروه گردشگری گاندو همیشه در تلاش است تا بهترین وسیله‌ی نقلیه را نسبت به شرایطی كه ذكر شد، در نظر بگیرد.

 

طبیعت گردی

 

6- اقامتگاه‌ها در سفرهای شما چگونه است؟

 

گروه طبیعت گردی گاندو

 

از آن‌جایی كه اكثر تورهای گروه گردشگردی گاندو به مناطق بكر و دست‌نخورده است و هدف اصلی این تورها نزدیكی و لمس جوامع محلی (بومی) و طبیعت است، برنامه‌ریزی‌ها به گونه‌ای است كه بیشتر اقامت‌ها در خانه‌های روستایی و یا به صورت برپایی كمپ (اقامت در چادر) باشد و در تعداد محدودی از سفرها اقامت در هتل است.

خانه‌های روستایی: به علت محدودیت اتاق‌ها در خانه‌های روستایی برای خانم‌ها و آقایان اتاق‌های جداگانه در نظر گرفته می‌شود و مسلماً تعداد كسانی كه در یك اتاق قرار می‌گیرند و از فضای مشترك استفاده می‌كنند به مراتب بیشتر از هتل خواهد بود. همان‌طور كه می‌دانید تجربه‌ی زندگی در خانه‌های روستایی خالی از لطف نیست و حس نوستالژی را در افراد زنده می‌كند.

اقامت در چادر: شب‌مانی در چادر یكی از لذت‌های طبیعت‌گردان است، چرا كه این امر باعث نزدیكی بیشتر گردشگر با طبیعت و لمس بهتر آن می‌گردد. در برنامه‌هایی كه اقامت در چادر تعریف شده است، كلیه‌ی امور مربوط به برقراری كمپ از جمله تداركات، حمل و برپایی چادرها به عهده‌ی گروه گردشگری گاندو است، علاوه بر این، اقامت در چادرها بر اساس روابط و امكانات صورت می‌پذیرد.

اقامت در هتل: استفاده از هتل معمولاً در برنامه‌های چند روزه‌ی گروه گردشگری گاندو برای رفع خستگی‌های گردشگران در نظر گرفته شده است و چیدمان همسفران بر اساس امكانات هتل و روابط افراد صورت می‌پذیرد.

 

7- وضعیت غذا در برنامه‌های شما چگونه است؟

 

طبیعت

 

در برنامه‌هایی كه خارج از رستوران و توسط گروه سرو می‌شود گروه گردشگری گاندو همیشه سعی می‌كند تا غذاهای سالم و متنوعی را كه در برگیرنده‌ی مواد غذایی مفید است ارائه دهد. چنان‌چه رژیم خاصی را دنبال می‌كنید یا نسبت به غذای خاصی حساسیت دارید، ما را نیز در جریان بگذارید و شخصاً در تهیه‌ی غذای مورد نظرتان اقدام نمایید.

 

8- حمل بار شخصی مسافران در برنامه‌هایی كه پیمایش‌های چند روزه دارند چگونه خواهد بود؟

گردشگران در طول برنامه‌هایی كه پیمایش‌های چند روزه دارد،‌ تنها كوله‌ای كه نیازهای یك روزشان را برطرف كند، حمل خواهند نمود و مابقی لوازم به انواع مختلفی مانند: وانت، چهارپا و... به محل اقامت شبانه برده می‌شود.

 

گاندو تور
برای مشاهده جزئیات کامل تورها، روی عناوین تورها کلیک کنید.
تورهای این هفته
    توری برای نمایش وجود ندارد.
تورهای هفته بعد
    توری برای نمایش وجود ندارد.
تورهای سفارشی و اختصاصی
گروه گردشگری گاندو برای دوستانی که خواهان سفرهای خصوصی خانوادگی، دوستانه و ... هستند، تورهای متفاوت و متنوعی را مطابق با میل آن ها برگزار می کند.