X متاسفانه ظرفیت تور تکمیل شده است.
تاریخ و زمان بازگشت
تاریخ و زمان حرکت
محل حرکت
ساعت 23:50 یکشنبه 5 خرداد 1398
ساعت 04:45 یکشنبه 5 خرداد 1398
ضلع شرقی میدان هفت تیر
خدمات

وسیله نقلیه توریستی در اختیار، صبحانه (رستوران به صورت بوفه)، میان وعده، بیمه (تا سقف 308 میلیون تومان دیه كامل و ۵ میلیون تومان هزینه درمانی)، تیم اجرایی و ...

لوازم ضروری

كارت ملی، كفش مناسب برای پیاده‌روی، پوشاک مناسب و راحت برای حركت در غار، یک دست لباس و كفش اضافه (به علت خیس شدن لباس‌ها و كفش‌ها در غار نیاز به تعویض آن‌ها پس از خروج از غار الزامی است)، یک وعده غذای سبک، چراغ پیشانی، لوازم بهداشتی شخصی

هزینه سفر

150000 تومان

غار دانیال تنها غار آهکی رودخانه ای است که در اعماق جنگل های شمال واقع شده است. برای رسیدن به دهانه ی این غار شگفت انگیز، ابتدا باید از مسیری زیبا در دل جنگل های شمال عبور کنیم تا خودمان را برای تجربه ای ماندگار از پیاده روی در رودخانه ای در اعماق زمین آماده کنیم. اگر شما خواهان رفتن به تور در شمال هستید که ترکیبی از تور جنگل، تور غار و تور ماجراجویانه باشد، گروه گردشگری گاندو که اولین مجری تور غار دانیال در تهران است، شما را دعوت به همراهی در تور یک روزه غار دانیال می نماید.

نکاتی که باید قبل از ثبت نام بدانید

 کارت به کارت: شما می توانید با مراجعه به باجه های خودپرداز (ATM) و واریز مبلغ تور به شماره ملت کارت 6104337891154880 به نام آقای عمار رحیمی تسویه حساب نمایید.
نکته: در روش کارت به کارت قبل از واریز مبلغ باید نسبت به رزرو تلفنی اقدام نمایید و بلافاصله بعد از واریز نسبت به تکمیل ثبت نام با گاندو تماس گرفته و یا به صورت اینترنتی ثبت نام خود را تکمیل نمایید. در غیر این صورت ثبت نام شما ناقص بوده و گاندو هیچ گونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.

 مراجعه حضوری به بانک: شما می توانید به یکی از شعب بانک ملت مراجعه نموده و با پرداخت نقدی هزینه تور به شماره حساب 4232897492 تسویه حساب نمایید.
نکته: در این روش قبل از واریز مبلغ باید نسبت به رزرو تلفنی اقدام نمایید و همچنین پس از واریز بلافاصله با گاندو تماس گرفته و ثبت نام خود را کامل نمایید. در غیر این صورت گاندو هیچ گونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.
 مراجعه حضوری به دفاتر  فروش: با مراجعه حضوری به یکی از دفاتر فروش تورهای گاندو نیز می توانید نسبت به ثبت نام خود اقدام کنید.

ثبت خاطرات و عکس هایی ماندگار در دل جنگل و اعماق زمین
سفرهای ماجراجویانه لطف و هیجان خاص خودش رو داره. اگه اهل هیجان و ماجراجویی هستید تجربه کردن پیاده روی در یه رودخونه توی دل یه غار بکر رو از دست ندید ...
  • تور غار
  • غار دانیال
  • تور یکروزه
  • غار آبی دانیال
ادامه...
سپری کردن یه روز تابستونی در دل غار دانیال و رودخونه پیمایی در غار ...
وقتی گرمای تابستون حسابی کلافه ات کرده، اون وقته که تصمیم می گیری تا به یه سفر یک روزه خنک بری. برای فرار از گرمای هوای تابستون، پیاده روی در رودخونه ای در دل یه غار کاملا بکر می تونه یه گزینه فوق العاده باشه. تور یک روزه غار آبی دانیال و خنکای آب خاطره ای به یادماندنی رو برای همسفران گاندو رقم می زنه. با هم خاطره دوستانی که با ما به غار آبی دانیال سفر کردن رو می خونیم ...
ادامه...
تجربه یک روز مهیج و متفاوت
تجربه کردن یک روز شاد و به یادماندنی، روزی پرانرژی و پر از آدرنالین، همراه با گروه گردشگری گاندو
  • غار دانیال
  • غار آبی دانیال
  • تور غاردانیال
  • تور غار
ادامه...

برای مشاهده جزئیات کامل تورها، روی عناوین تورها کلیک کنید.
تورهای سفارشی و اختصاصی
گروه گردشگری گاندو برای دوستانی که خواهان سفرهای خصوصی خانوادگی، دوستانه و ... هستند، تورهای متفاوت و متنوعی را مطابق با میل آن ها برگزار می کند.