X متاسفانه ظرفیت تور تکمیل شده است.

گذر در باغ های روستای شاهاندشت، قلعه ملک بهمن، آبشار شاهاندشت و ...


این تور برای گروه های خصوصی (خانوادگی، دوستانه و ...) در هر تاریخی که شما بخواهید، اجرا می شود؛ برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 22518435 (021) تماس بگیرید.
خدمات

وسیله نقلیه توریستی در اختیار، صبحانه، میان وعده، بیمه (تا سقف 280 میلیون تومان دیه كامل و ۵ میلیون تومان هزینه درمانی)، تیم اجرایی و ...

لوازم ضروری

 كارت ملی، كفش مناسب برای پیاده‌روی، دارو و لوازم بهداشتی شخصی، زیر انداز یک نفره، بطری آب (حداقل یک لیتر)، یک وعده غذای قابل حمل

مسيری فرعی در جاده هراز ما را به روستای شاهاندشت می رساند. براي رسيدن به آبشار شاهاندشت از كوچه باغ ‌های زيبايی در روستا عبور می كنيم. اين آبشار پرآب و دائمی با 50 متر ارتفاع و شكوهی وصف ناپذير، از بزرگترين آبشارهای استان مازندران است. بر فراز آبشار قلعه‌ی با شكوه نظامي ملک بهمن كه از عظيم ترين قلعه‌های كوهستانی البرز است و بنای اوليه آن متعلق به دوران ساسانيان می باشد قرار دارد. از ديگر زيبايی های اين منطقه، چشم انداز بلندای شكوهمند بام ايران است كه در اين منطقه چشم هر بيننده ای را به خود می دوزد. تور يک روزه آبشار شاهاندشت سفری به يكی از جاذبه‌های مشهور مازندران است.


برای مشاهده جزئیات کامل تورها، روی عناوین تورها کلیک کنید.
تورهای سفارشی و اختصاصی
گروه گردشگری گاندو برای دوستانی که خواهان سفرهای خصوصی خانوادگی، دوستانه و ... هستند، تورهای متفاوت و متنوعی را مطابق با میل آن ها برگزار می کند.