X متاسفانه ظرفیت تور تکمیل شده است.

هیجان فرود از آبشارهای متعدد و پرش در حوضچه هایی با آب های فیروزه ای در دل صخره های باشکوه تنگه رغز و ...

تور رغز برای گروه های خصوصی (خانوادگی و دوستانه و ...) قابل اجرا است. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.


این تور برای گروه های خصوصی (خانوادگی، دوستانه و ...) در هر تاریخی که شما بخواهید، اجرا می شود؛ برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 22518435 (021) تماس بگیرید.
خدمات

مینی بوس محلی در اختیار (دو روز)، اقامتگاه (یک شب خانه محلی)، وعده های غذایی (1 صبحانه، 1 ناهار، 1 شام)، نیسان در اختیار (جهت عزیمت به بالای تنگه و بازگشت به پایین)، بیمه (308 میلیون دیه کامل و 5 میلیون هزینه درمانی)، مجوز ورود به منطقه، کلیه تجهیزات لازم جهت دره نوردی (کلاه، هارنس، طناب، ابزار فرود و ...) و ...

لوازم ضروری

لوازم ضروری سفر توسط سرپرست این تور در برنامه آموزشی به گردشگران ارائه خواهد شد.

اگر به دنبال تور مهیج و ماجراجویانه هستید، گروه گردشگری گاندو تور چهار و نیم روزه تنگه رغز را به شما پیشنهاد می کند. رغز، تنگه ای در غرب شهرستان داراب  و یکی از مکان های شگفت انگیز استان فارس است. در زیر شرح مختصری از این برنامه آمده است:

برای رسیدن به بالای تنگه رغز (شروعِ برنامه تنگه نوردی "Canyoning") حدود سه ساعت کوهپیمایی داریم تا به چشمه ابتدای تنگه برسیم (این چشمه آب تنگه را تامین می کند) آب این چشمه پس از طی مسیری حدود 3.5 کیلومتر و خلق هزاران صحنه طبیعی کم نظیر و دل انگیز افتان و خیزان خود را به کوهپایه می رساند و در بستر آهکی منطقه محو می شود.

در مسیر فرود:

تنگه ای استوار و باشکوه در هم آغوشی با رودی پویا، پذیرای دو روزِ خاطره انگیز از زندگی ما خواهند بود. از زیبایی ها و شکوه تنگه رغز می توان به نورپردازی خیره کننده خورشید و انعکاس آن در آب های فیروزه ای و زلال تنگه؛ سنگ ها و صخره های سرخ، نخودی، کِرِم و نارنجی بستر تنگه، که جشنواره ای از رنگ های زنده را برپا کرده اند اشاره کرد. همچنین نواری سبز از گیاهان با طراوت که در محل برخورد آب و سنگ زیبایی تنگه را دو چندان می کنند، آبشارهای متعدد و حوضچه هایی که مانند جام های سر ریز هستند، از دیگر جاذبه های تنگه هستند.

فرود از ده ها آبشار و حوضچه که ارتفاع آبشارها تا 46 متر و عمق حوضچه ها تا 20 متر می رسد، لذت هیجان و خاطراتی را به ارمغان می آورند که برای همیشه در ذهن شما باقی خواهد ماند.

شرکت در این تور تنگه نوردی (تور دره نوردی) برای عموم آزاد است، البته فراموش نکنید باید آمادگی جسمانی مناسب با این برنامه برخوردار بوده و روحیه ماجراجویی داشته باشید.

آموزش های مورد نیاز برای دره نوردی و آمادگی فنی در تنگه رغز به طور کامل در یک جلسه عملی (یک روز در کوهستان) خدمت دوستان آموزش داده خواهد شد و همچنین در برنامه به طور کامل مرور خواهد شد. کلاس آموزشی مذکور، چند روز قبل از اجرای تور، در تهران برگزار می گردد. برای آگاهی از شرایط آن روی دوره آموزش فرود با طناب کلیک کنید.

کلیه تجهیزات تنگه نوردی (دره نوردی) به دوستان ارائه می شود و جزء خدمات تور است.

سرپرست و کمک سرپرست این تور از مربیان فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی هستند که تجربه های بسیاری در عملیات امداد و نجات کوهستان در تیم های هیئت کوهنوردی استان تهران و هلال­ احمر  و همچنین سابقه کار در ارتفاع را دارند.

 

گوشه هایی کوچک از شگقتی های این برنامه دره نوردی (تنگه نوردی) را در فیلم زیر ببینید:

تنگه رغز، گروهی دیگر و ماجراجویانی دیگر
برای ماجراجویی و کسب تجربیات جدید و ماجراجویانه، تنگه رغز می تواند یه گزینه فوق العاده باشد. هم آغوشی با صخره های عظیم و با شکوه، آب تنی، شنا و لمس خنکای آب در حوضچه های زلال، شنیدن آوای دلنشین آب و هم مسیر شدن با آبشارها در هنگام فرود از دیواره های استوار ... بخشی از تجربیات جذابی است که در این تور کسب می کنید. در ادامه عکس ها و خاطرات دوستان ماجراجوی گاندو را در تعطیلات خرداد ماه سال 1394 بخوانید و ببینید ...
 • تنگه رغز
 • تور ماجراجویانه
 • ماجراجویی
 • دره نوردی
ادامه...
ثبت خاطراتی از تور تنگه رغز که برای همیشه در ذهن ماجراجویان این تور، ماندگار خواهد شد.
هیجان شیرجه زدن و شنا کردن در آب های زلال تنگه رغز و فرود اومدن از صخره های رنگارنگ آن، آن چنان لذتی به شرکت کنندگان این تور می ده که برای همیشه در ذهن شون باقی می مونه. شما می تونید خاطرات و عکس های دوستان و همسفران گاندو رو در ادامه بخونید و ببینید.
ادامه...
آموزش تکنیک های فرود برای دره نوردی
برای شرکت در تور تنگه رغز و رفتن به این تنگه تماشایی، لازم است که مهارت هایی در زمینه فرود داشته باشد و نحوه کار با ابزار و وسایل آن را بدانید. به همین منظور گروه گردشگری گاندو طی یک روز، کلاسی آموزشی برای شرکت کنندگان در تور تنگه رغز برگزار می کند تا همراهان گاندو با آمادگی راهی این سفر ماجراجویانه شوند.
ادامه...
خاطراتی ماندگار از سفری مهیج و ماجراجویانه
خیلی از ماها هیچ وقت فکر نمی کنیم که ایران همچین جایی داشته باشه! رودخونه ای زیبا و فیروزه ای در دل دیواره ها و صخره های سر به فلک کشیده و رنگ و وارنگ. این جور جاها رو معمولا توی مستندهای تلویزیونی میشه دید. این در حالیِ که توی همین ایران خودمون، درست جایی که حتی فکرش رو هم نمی کنی بعد از گذشتن از منطقه ای خشک و بیابانی و عبور از کوهستان به تنگه زیبا و باشکوه رغز می رسی؛ پرش و گذشتن از 64 تا حوضچه و آبشار و شنا کردن توی آب های فیروزه ای آن روحیه ای ماجراجویانه می خواد. شما در ادامه عکس ها و خاطره های ماجراجویان گاندویی رو در تور تنگه رغز می بینید و می خونید ...
 • تنگه رغز
 • تور تنگه رغز
 • رغز
 • عکس رغز
ادامه...
آموختن مهارت های لازم برای ماجراجویی در تور تنگه رغز
برای شرکت در تور تنگه رغز باید مهارت هایی در زمینه فرود از صخره و دیواره داشته باشید؛ به همین منظور ماجراجویان گاندویی در منطقه بند یخچال آموزش های لازم را توسط مربیان فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی یاد گرفتند تا با آمادگی کامل به تنگه رغز بروند. در ادامه عکس هایی از این کلاس آموزشی در منطقه بندیخچال که به عنوان پیش برنامه تور ماجراجویانه تنگه رغز برگزار شد را مشاهده می کنید.
 • تور ماجراجویانه
 • تور رغز تنگه رغز
 • بندیخچال
 • سنگ نوردی
ادامه...

برای مشاهده جزئیات کامل تورها، روی عناوین تورها کلیک کنید.
تورهای سفارشی و اختصاصی
گروه گردشگری گاندو برای دوستانی که خواهان سفرهای خصوصی خانوادگی، دوستانه و ... هستند، تورهای متفاوت و متنوعی را مطابق با میل آن ها برگزار می کند.