X متاسفانه ظرفیت تور تکمیل شده است.

تپه‌های شن روان، چاه دستكن، درياچه نمک، جزيره سرگردان، چند ضلعی‌های كوير، كاروانسرای شاه‌عباسی، تجربه شب مانی در کویر و ...

تاریخ و زمان بازگشت
تاریخ و زمان حرکت
محل حرکت
ساعت 23:30 یکشنبه 4 فروردین 1398
ساعت 14:00 شنبه 3 فروردین 1398
ضلع شرقی میدان هفت تیر
خدمات

وسیله نقلیه توریستی در اختیار، 1 صبحانه، 1 ناهار، 1 شام، 2 میان وعده، اقامتگاه (چادر)، بیمه (تا سقف 308 میلیون تومان دیه كامل و ۵ میلیون تومان هزینه درمانی)، تیم اجرایی و ...

لوازم ضروری

 كارت ملی، كفش مناسب برای پياده روی، ظروف شخصي (ليوان، بشقاب، قاشق و چنگال)، پوشاک مناسب فصل، کیسه خواب، زیر انداز کیسه خواب، چراغ قوه، لوازم بهداشتی شخصی

هزینه سفر

298000 تومان

چه چیز کویر برای شما جذابیت بیشتری دارد؟ آرامش؟ سکوت؟ آسمان آرام و پر ستاره؟ تماشای طلوع خورشید؟ رمل های گرم و نرم؟ چند ضلعی های کویر؟ قدم زدن روی دریاچه نمک؟ تماشای جزیره سرگردان؟

در تور یک و نیم روزه کویر مرنجاب، تمام این زیبایی ها میزبان شما هستند. شب هنگام، تماشای آسمانی صاف و چراغانی به شما آرامشی وصف ناپذیر می دهد؛ آسمانی که در شهرهای غبارآلود دیده نمی شود.

از سکوت و آرامش شب کویر لذت می برید و بعد هنگام سپیده دم طلوع زیبای خورشید را بر فراز رمل های شنی مشاهده می نمایید.

قدم زدن روی دریاچه ای از نمک و صدای خورد شدن بلورهای نمک، تماشای چند ضلعی های نامنظم، جزیره سرگردان، و همچنین بازدید از کاروانسرایی تاریخی که مربوط به دوران صفویان بوده و در کنار جاده ابریشم واقع شده است، از دیگر جاذبه های این تور کویر است.

برای لذت بردن از این همه زیبایی با تور گاندو همسفر باشید.

نکاتی که باید قبل از ثبت نام بدانید

 کارت به کارت: شما می توانید با مراجعه به باجه های خودپرداز (ATM) و واریز مبلغ تور به شماره ملت کارت 6104337891154880 به نام آقای عمار رحیمی تسویه حساب نمایید.
نکته: در روش کارت به کارت قبل از واریز مبلغ باید نسبت به رزرو تلفنی اقدام نمایید و بلافاصله بعد از واریز نسبت به تکمیل ثبت نام با گاندو تماس گرفته و یا به صورت اینترنتی ثبت نام خود را تکمیل نمایید. در غیر این صورت ثبت نام شما ناقص بوده و گاندو هیچ گونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.

 مراجعه حضوری به بانک: شما می توانید به یکی از شعب بانک ملت مراجعه نموده و با پرداخت نقدی هزینه تور به شماره حساب 4232897492 تسویه حساب نمایید.
نکته: در این روش قبل از واریز مبلغ باید نسبت به رزرو تلفنی اقدام نمایید و همچنین پس از واریز بلافاصله با گاندو تماس گرفته و ثبت نام خود را کامل نمایید. در غیر این صورت گاندو هیچ گونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.
 مراجعه حضوری به دفاتر  فروش: با مراجعه حضوری به یکی از دفاتر فروش تورهای گاندو نیز می توانید نسبت به ثبت نام خود اقدام کنید.

لذت تماشای طلوع از پس رمل های درخشان کویر مرنجاب
نمی دونید وقتی به عشق تماشای ستاره های آسمون بری کویر ولی به جاش رعد و برق و ابر و بارون شدید رو ببینی چقدر ضد حال می خورید ... اما در عرض چند دقیقه، بعد از بارش شدید و خالی شدن بغض آسمون، ستاره های درخشان یکی یکی خودشون رو نشون دادن و راه شیری با درخشش هر چه بیشتر در مقابل دیدگان مهمونای تهرانی خودنمایی کرد.
  • عکس کویر
  • کاروانسرای مرنجاب
  • دریاچه نمک
  • رمل های شنی
ادامه...

برای مشاهده جزئیات کامل تورها، روی عناوین تورها کلیک کنید.
تورهای سفارشی و اختصاصی
گروه گردشگری گاندو برای دوستانی که خواهان سفرهای خصوصی خانوادگی، دوستانه و ... هستند، تورهای متفاوت و متنوعی را مطابق با میل آن ها برگزار می کند.