X متاسفانه ظرفیت تور تکمیل شده است.
تاریخ و زمان بازگشت
تاریخ و زمان حرکت
محل حرکت
ساعت 22:00 دوشنبه 5 فروردین 1398
ساعت 05:00 دوشنبه 5 فروردین 1398
ضلع شرقی میدان هفت تیر
خدمات

وسیله نقلیه توریستی در اختیار، صبحانه، میان وعده، بیمه (تا سقف 308 میلیون تومان دیه كامل و ۵ میلیون تومان هزینه درمانی)، تیم اجرایی و ...

لوازم ضروری

 كارت ملی، كفش مناسب برای پیاده‌روی، پوشاک مناسب برای حركت در غار، پوشاكی كه در مقابل بارش احتمالی آب به داخل آن نفوذ نكند، دارو و لوازم بهداشتی شخصی، زیر انداز یک نفره، بطری آب (حداقل یک لیتر)، چراغ پیشانی (یا چراغ قوه)

هزینه سفر

110000 تومان

روستای زیبای هرانده در نزدیکی شهرستان فیروزکوه است. برنامه تور هرانده و غار بورنیک پیاده روی در میان باغ راه های این روستا تا غار بورنیک بوده و در این مسیر، همواره، همراه  با رودخانه پر آب نمرود حرکت می کنیم. از جاذبه های دیگر این تور یک روزه، غار شگفت انگیز بورنیک است؛ غاری با مسیرها و طبقات متعدد که هنوز بعد از گذشت سالیان دراز از اکتشاف آن، بسیاری از قسمت های آن ناشناخته مانده است. یکی از پیشنهادهای گاندو برای علاقه مندان به تورهای طبیعت گردی، این تور یک روزه است که علاوه بر پیاده روی سبک در میان باغ راه ها، هیجان غارنوردی را نیز به همراه دارد.

نکاتی که باید قبل از ثبت نام بدانید

 کارت به کارت: شما می توانید با مراجعه به باجه های خودپرداز (ATM) و واریز مبلغ تور به شماره ملت کارت 6104337891154880 به نام آقای عمار رحیمی تسویه حساب نمایید.
نکته: در روش کارت به کارت قبل از واریز مبلغ باید نسبت به رزرو تلفنی اقدام نمایید و بلافاصله بعد از واریز نسبت به تکمیل ثبت نام با گاندو تماس گرفته و یا به صورت اینترنتی ثبت نام خود را تکمیل نمایید. در غیر این صورت ثبت نام شما ناقص بوده و گاندو هیچ گونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.

 مراجعه حضوری به بانک: شما می توانید به یکی از شعب بانک ملت مراجعه نموده و با پرداخت نقدی هزینه تور به شماره حساب 4232897492 تسویه حساب نمایید.
نکته: در این روش قبل از واریز مبلغ باید نسبت به رزرو تلفنی اقدام نمایید و همچنین پس از واریز بلافاصله با گاندو تماس گرفته و ثبت نام خود را کامل نمایید. در غیر این صورت گاندو هیچ گونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.
 مراجعه حضوری به دفاتر  فروش: با مراجعه حضوری به یکی از دفاتر فروش تورهای گاندو نیز می توانید نسبت به ثبت نام خود اقدام کنید.

عکس ها و خاطراتی از تور غار بورنیک و هرانده
همیشه رفتن به جاهای جدید جذابه؛ حالا فکر کن این جای جدید، یه غار بکر باشه که برای رسیدن به اون باید از کوچه باغ های یه روستای زیبا بگذری. در ادامه خاطراتی از همراهان گاندو که در ایام نوروز در این برنامه با ما همسفر شدن رو می خونید.
  • تورغار
  • غار بورنیک
  • روستای هرانده
  • تور یک روزه
ادامه...

برای مشاهده جزئیات کامل تورها، روی عناوین تورها کلیک کنید.
تورهای سفارشی و اختصاصی
گروه گردشگری گاندو برای دوستانی که خواهان سفرهای خصوصی خانوادگی، دوستانه و ... هستند، تورهای متفاوت و متنوعی را مطابق با میل آن ها برگزار می کند.