X متاسفانه ظرفیت تور تکمیل شده است.

كوهپیمایی از روستای لالان تا آبشار زیبای خلنو، چشمه تلخ آب و ...


این تور برای گروه های خصوصی (خانوادگی، دوستانه و ...) در هر تاریخی که شما بخواهید، اجرا می شود؛ برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 22518435 (021) تماس بگیرید.
خدمات

وسیله نقلیه توریستی در اختیار، صبحانه، میان وعده، بیمه (تا سقف 220 میلیون تومان دیه كامل و ۵ میلیون تومان هزینه درمانی)، تیم اجرایی و ...

لوازم ضروری

كارت ملی، كفش مناسب برای کوهپیمایی، پوشاک مناسب فصل، یک وعده غذای قابل حمل،  زیر انداز، بطری آب (حداقل یک و نیم لیتر)، لوازم بهداشتی شخصی

آبشار خلنو در دامنه قله با شکوه خلنو قرار دارد که این قله بعد از دماوند مرتفع ترین قله در البرز مرکزی است. مسیر این تور یک روزه از روستای لالان آغازمی شود و پس از کوهپیمایی در مسیری از کنار رودخانه های پر آب و چشمه های متعدد از جمله چشمه آب معدنی تلخاب به آبشار منتهی می گردد. در ادامه مسیر و بعد از مدتی کوهپیمایی، به آبشار خلنو می رسیم و با آب خنک این آبشار گرما و خستگی راه از تن خود می زداییم. در این تور با گاندو همراه باشید و از طبیعت زیبا و محیط کوهستانی شمال تهران لذت ببرید.


برای مشاهده جزئیات کامل تورها، روی عناوین تورها کلیک کنید.
تورهای سفارشی و اختصاصی
گروه گردشگری گاندو برای دوستانی که خواهان سفرهای خصوصی خانوادگی، دوستانه و ... هستند، تورهای متفاوت و متنوعی را مطابق با میل آن ها برگزار می کند.