X متاسفانه ظرفیت تور تکمیل شده است.

سفر به طبیعت و تاریخ، قدم زدن در باغ راه های روستای زیبای کندلوس و ...

 

این تور برای گروه های خصوصی (خانوادگی، دوستانه و ...) در هر تاریخی که شما بخواهید، اجرا می شود؛ برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 22518435 (021) تماس بگیرید.
خدمات

وسیله نقلیه توریستی در اختیار، صبحانه، میان وعده، بلیط موزه، بیمه (تا سقف 308 میلیون تومان دیه كامل و ۵ میلیون تومان هزینه درمانی)، تیم اجرایی و ...

لوازم ضروری

شناسنامه، كفش و پوشاک مناسب، لوازم بهداشتی شخصی

کندلوس نام روستایی است در نزدیکی کجور مازندران که تمدن های مختلفی را در دوره های مختلف تاریخ این سرزمین به خود دیده است و از کهن ترین سکونت گاه های انسان در مازندران محسوب می شود. این روستا با قرار گرفتن در منطقه ای جنگلی با داشتن خانه هایی ساخته شده از چوب و گل و دارا بودن موزه، مزارع گیاهان دارویی و آب و هوای ییلاقی از مناطق نمونه گردشگری ایران بوده و در تمام فصول سال گردشگران را به سمت خود می کشاند. در تور یک روزه کندلوس، گروه گردشگری گاندو سعی دارد علاوه بر طبیعت گردی، گوشه هایی از فرهنگ و تمدن این منطقه را به همسفران خود نشان دهد.

خاطراتی از تور کندلوس
سفر به روستایی تر و تمیز و خوش آب و هوا باعث شادابی روح و عوض شدن حال و هوای آدم می شه، حتی اگه این سفر یه روزه باشه. روستای کندلوس یکی از مقاصد گردشگریه که در تعطیلات نوروز پذیرای مسافران زیادی هست. خاطرات همسفران گاندو در تور یک روزه کندلوس، در تعطیلات نوروز رو در ادامه بخونید ...
ادامه...

برای مشاهده جزئیات کامل تورها، روی عناوین تورها کلیک کنید.
تورهای سفارشی و اختصاصی
گروه گردشگری گاندو برای دوستانی که خواهان سفرهای خصوصی خانوادگی، دوستانه و ... هستند، تورهای متفاوت و متنوعی را مطابق با میل آن ها برگزار می کند.