X متاسفانه ظرفیت تور تکمیل شده است.
تاریخ و زمان بازگشت
تاریخ و زمان حرکت
محل حرکت
ساعت 22:00 جمعه 2 فروردین 1398
ساعت 05:00 جمعه 2 فروردین 1398
ضلع شرقی میدان هفت تیر
خدمات

وسیله نقلیه توریستی در اختیار، صبحانه، میان وعده، بلیط موزه، بیمه (تا سقف 308 میلیون تومان دیه كامل و ۵ میلیون تومان هزینه درمانی)، تیم اجرایی و ...

لوازم ضروری

شناسنامه، كفش و پوشاک مناسب، لوازم بهداشتی شخصی

هزینه سفر

130000 تومان

کندلوس نام روستایی است در نزدیکی کجور مازندران که تمدن های مختلفی را در دوره های مختلف تاریخ این سرزمین به خود دیده است و از کهن ترین سکونت گاه های انسان در مازندران محسوب می شود. این روستا با قرار گرفتن در منطقه ای جنگلی با داشتن خانه هایی ساخته شده از چوب و گل و دارا بودن موزه، مزارع گیاهان دارویی و آب و هوای ییلاقی از مناطق نمونه گردشگری ایران بوده و در تمام فصول سال گردشگران را به سمت خود می کشاند. در تور یک روزه کندلوس، گروه گردشگری گاندو سعی دارد علاوه بر طبیعت گردی، گوشه هایی از فرهنگ و تمدن این منطقه را به همسفران خود نشان دهد.

نکاتی که باید قبل از ثبت نام بدانید

 کارت به کارت: شما می توانید با مراجعه به باجه های خودپرداز (ATM) و واریز مبلغ تور به شماره ملت کارت 6104337891154880 به نام آقای عمار رحیمی تسویه حساب نمایید.
نکته: در روش کارت به کارت قبل از واریز مبلغ باید نسبت به رزرو تلفنی اقدام نمایید و بلافاصله بعد از واریز نسبت به تکمیل ثبت نام با گاندو تماس گرفته و یا به صورت اینترنتی ثبت نام خود را تکمیل نمایید. در غیر این صورت ثبت نام شما ناقص بوده و گاندو هیچ گونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.

 مراجعه حضوری به بانک: شما می توانید به یکی از شعب بانک ملت مراجعه نموده و با پرداخت نقدی هزینه تور به شماره حساب 4232897492 تسویه حساب نمایید.
نکته: در این روش قبل از واریز مبلغ باید نسبت به رزرو تلفنی اقدام نمایید و همچنین پس از واریز بلافاصله با گاندو تماس گرفته و ثبت نام خود را کامل نمایید. در غیر این صورت گاندو هیچ گونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.
 مراجعه حضوری به دفاتر  فروش: با مراجعه حضوری به یکی از دفاتر فروش تورهای گاندو نیز می توانید نسبت به ثبت نام خود اقدام کنید.

خاطراتی از تور کندلوس
سفر به روستایی تر و تمیز و خوش آب و هوا باعث شادابی روح و عوض شدن حال و هوای آدم می شه، حتی اگه این سفر یه روزه باشه. روستای کندلوس یکی از مقاصد گردشگریه که در تعطیلات نوروز پذیرای مسافران زیادی هست. خاطرات همسفران گاندو در تور یک روزه کندلوس، در تعطیلات نوروز رو در ادامه بخونید ...
ادامه...

برای مشاهده جزئیات کامل تورها، روی عناوین تورها کلیک کنید.
تورهای سفارشی و اختصاصی
گروه گردشگری گاندو برای دوستانی که خواهان سفرهای خصوصی خانوادگی، دوستانه و ... هستند، تورهای متفاوت و متنوعی را مطابق با میل آن ها برگزار می کند.