X متاسفانه ظرفیت تور تکمیل شده است.

سفر به غار ناشناخته زنگیان در سوادکوه و ...


این تور برای گروه های خصوصی (خانوادگی، دوستانه و ...) در هر تاریخی که شما بخواهید، اجرا می شود؛ برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 22518435 (021) تماس بگیرید.
خدمات

وسیله نقلیه توریستی در اختیار، صبحانه، میان وعده، بیمه (تا سقف 280 میلیون تومان دیه كامل و ۵ میلیون تومان هزینه درمانی)، تیم اجرایی و ...

لوازم ضروری

كارت ملی، كفش مناسب برای پیاده‌روی، پوشاک مناسب و راحت برای حركت در غار، یک دست لباس و كفش اضافه، ظروف شخصی (لیوان، بشقاب، قاشق و چنگال)، چراغ پیشانی، لوازم بهداشتی شخصی

گروه گردشگری گاندو برای ماجراجویان سفری متفاوت را در قالب یک تور یک روزه تدارک دیده است. غار ناشناخته زنگیان، از غارهای بی نظیری است که در سوادکوه قرار دارد. برای رسیدن به این غار اسرارآمیز، از میان روستاهای سرسبز و زیبا عبور می کنید و از دیدن مناظر زیبای آن لذت می برید. مسیر غار، با شیب ملایمی رو به بالا آغاز می شود. هنگام حرکت در غار از میان صخره ها و دیواره هایی عبور می کنید که گاهی بسیار تنگ می شود و یا گاهی باید سینه خیز از میان آن ها گذر کنید.

غار زنگیان تالارها، استلاگتیت ها، استلاگمیت ها و کریستال های باشکوهی دارد و از دیدن آن ها لذت می برید. در این تور (تور غار زنگیان)، با دیدن خفاش ها به هیجان می آیید. این تور غار، یک روز متفاوت را برای شما ماندگار می سازد.


برای مشاهده جزئیات کامل تورها، روی عناوین تورها کلیک کنید.
تورهای سفارشی و اختصاصی
گروه گردشگری گاندو برای دوستانی که خواهان سفرهای خصوصی خانوادگی، دوستانه و ... هستند، تورهای متفاوت و متنوعی را مطابق با میل آن ها برگزار می کند.