X متاسفانه ظرفیت تور تکمیل شده است.

پياده روی از خمده به هرانده در حاشيه رودخانه نمرود، باغ‌ راه‌های زيبای منطقه، پيمايش غار بورنيک و ...


این تور برای گروه های خصوصی (خانوادگی، دوستانه و ...) در هر تاریخی که شما بخواهید، اجرا می شود؛ برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 22518435 (021) تماس بگیرید.
خدمات

وسیله نقلیه توریستی در اختیار، صبحانه، میان وعده، بیمه (تا سقف 308 میلیون تومان دیه كامل و ۵ میلیون تومان هزینه درمانی)، تیم اجرایی و ...

لوازم ضروری

كارت ملی، كفش مناسب برای پیاده‌روی، پوشاک مناسب برای حركت در غار، پوشاكی كه در مقابل بارش احتمالی آب به داخل آن نفوذ نكند، یک وعده غذای قابل حمل، زیر انداز یک نفره، بطری آب (حداقل یک لیتر)، چراغ پیشانی (یا چراغ قوه)، لوازم بهداشتی شخصی

روستاهای خمده و هرانده دو روستای زیبا در نزدیکی شهرستان فیروزکوه است که برنامه ی تور، مسیر پیاده روی بین این دو روستا می باشد. در طول این مسیر، از میان باغ راه های منطقه که عمده درختان آن سیب، گردو، آلبالو، به، سنجد و زرشک است عبور می کنیم و در طی مسیر همواره همراه  با رودخانه پر آب نمرود حرکت می کنیم. یکی دیگر از جاذبه های این تور یک روزه، غار شگفت انگیز بورنیک است، غاری با مسیرها و طبقات متعدد که هنوز بعد از گذشت سالیان دراز از اکتشاف آن، بسیاری از قسمت های آن ناشناخته مانده است.


برای مشاهده جزئیات کامل تورها، روی عناوین تورها کلیک کنید.
تورهای سفارشی و اختصاصی
گروه گردشگری گاندو برای دوستانی که خواهان سفرهای خصوصی خانوادگی، دوستانه و ... هستند، تورهای متفاوت و متنوعی را مطابق با میل آن ها برگزار می کند.