X متاسفانه ظرفیت تور تکمیل شده است.
تاریخ و زمان بازگشت
تاریخ و زمان حرکت
محل حرکت
ساعت 21:00 پنجشنبه 10 فروردین 1396
ساعت 05:30 پنجشنبه 10 فروردین 1396
ضلع شرقی میدان هفت تیر
خدمات

وسیله نقلیه توریستی در اختیار، صبحانه، میان وعده، بیمه (تا سقف ۲۵۳ میلیون تومان دیه كامل و ۵ میلیون تومان هزینه درمانی)، تیم اجرایی و ...

لوازم ضروری

كارت ملی، كفش مناسب برای پیاده‌روی، پوشاک مناسب و راحت برای حركت در غار، یک دست لباس و كفش اضافه، چراغ پیشانی، لوازم بهداشتی شخصی

هزینه سفر

87000 تومان

یکی از خاص ترین غارهای ایران، غار یخ مراد است که با قندیل های کوچک و بزرگ و شفابخشش شهرت دارد. این غار با ارتفاعی در حدود دو هزار و ششصد و چهل متر از سطح دریا، از جاذبه های گردشگری استان البرز است.

در تور یک روزه غار یخ مراد همسفران گاندو و طبیعت دوستانی که اهل ماجراجویی هستند از این غار منحصر به فرد بازدید می کنند و یک روز شاد و خاطره انگیز را برای خود ثبت می کنند.

بهترین زمان بازدید از این غار مطبق است (در چهار طبقه)، اواخر زمستان و اوایل بهار است. هر چند که تا خرداد ماه نیز ممکن است که غار قندیل داشته باشد، اما قندیل های بزرگ و درخشان در اواخر زمستان و اوایل بهار وجود دارند.

مردم روستای کهنه ده معتقدند که این قندیل ها شفابخش هستند و برای همین، غار "یخ مراد" نام گزاری شده است.

به اعتقاد برخی این غار متعلق به دوره دوم زمین شناسی، مزو زوییک یا میان زیست، بوده و عمر آن حدود ۷۰ تا ۲۳۰ میلیون سال است؛ اما بعضی دیگر معتقدند که با توجه به فسیلی از گونه نرم تنان دریایی مربوط به دوره سوم زمین شناسی به نام کاردتیا که بر روی سنگ بزرگی در نزدیکی دهانه اصلی غار وجود دارد، این غار در حدود پنجاه میلیون سال پیش در زیر دریا به وجود آمده است.

در این تور یک روزه با گاندو همراه باشید و از این غار منحصر به فرد بازدید نمایید.

نکاتی که باید قبل از ثبت نام بدانید

 کارت به کارت: شما می توانید با مراجعه به باجه های خودپرداز (ATM) و واریز مبلغ تور به شماره ملت کارت 6104337891154880 به نام آقای عمار رحیمی تسویه حساب نمایید.
نکته: در روش کارت به کارت قبل از واریز مبلغ باید نسبت به رزرو تلفنی اقدام نمایید و بلافاصله بعد از واریز نسبت به تکمیل ثبت نام با گاندو تماس گرفته و یا به صورت اینترنتی ثبت نام خود را تکمیل نمایید. در غیر این صورت ثبت نام شما ناقص بوده و گاندو هیچ گونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.

 مراجعه حضوری به بانک: شما می توانید به یکی از شعب بانک ملت مراجعه نموده و با پرداخت نقدی هزینه تور به شماره حساب 4232897492 تسویه حساب نمایید.
نکته: در این روش قبل از واریز مبلغ باید نسبت به رزرو تلفنی اقدام نمایید و همچنین پس از واریز بلافاصله با گاندو تماس گرفته و ثبت نام خود را کامل نمایید. در غیر این صورت گاندو هیچ گونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.
 مراجعه حضوری به دفاتر  فروش: با مراجعه حضوری به یکی از دفاتر فروش تورهای گاندو نیز می توانید نسبت به ثبت نام خود اقدام کنید.


برای مشاهده جزئیات کامل تورها، روی عناوین تورها کلیک کنید.
تورهای سفارشی و اختصاصی
گروه گردشگری گاندو برای دوستانی که خواهان سفرهای خصوصی خانوادگی، دوستانه و ... هستند، تورهای متفاوت و متنوعی را مطابق با میل آن ها برگزار می کند.