X متاسفانه ظرفیت تور تکمیل شده است.

برف بازی، مسابقه بهترين سازنده آدم برفی، تیوپ سواری و ...


این تور برای گروه های خصوصی (خانوادگی، دوستانه و ...) در هر تاریخی که شما بخواهید، اجرا می شود؛ برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 22518435 (021) تماس بگیرید.
خدمات

وسیله نقلیه توریستی در اختیار، صبحانه، میان وعده، بیمه (تا سقف 280 میلیون تومان دیه كامل و ۵ میلیون تومان هزینه درمانی)، تیم اجرایی و ...

لوازم ضروری

كارت ملی، كفش مناسب برای پیاده‌روی در برف، پوشاک مناسب فصل، دارو و لوازم بهداشتی شخصی، زیر انداز یک نفره، یک وعده غذای قابل حمل، لوازم مورد نیاز جهت ساخت آدم برفی

در زندگی خشک و صنعتی امروزه، باید از کوچک ترین فرصت ها برای شاد بودن استفاده کرد. بعد از یک هفته کار و زندگی روتین و تنفس در هوای آلوده شهری، رفتن به ارتفاعات و استشمام هوای پاک و برف بازی با دوستان ( چه دوستان قدیمی و چه دوستان جدید که در گروه با آن ها آشنا می شوید)، یک روز شاد و پر هیجان را برای شما رقم خواهد زد و در ضمن مهارت و هنرتان را در ساختن آدم برفی محک می زنید.

در تور جشنواره آدم برفی با گروه گردشگری گاندو همراه باشید و با ساختن آدم برفی (یا مجسمه های برفی) شانس خود را برای بردن هدیه مسابقه، که یک تور یک روزه رایگان است امتحان کنید.


برای مشاهده جزئیات کامل تورها، روی عناوین تورها کلیک کنید.
تورهای این هفته
    توری برای نمایش وجود ندارد.
تورهای هفته بعد
    توری برای نمایش وجود ندارد.
تورهای سفارشی و اختصاصی
گروه گردشگری گاندو برای دوستانی که خواهان سفرهای خصوصی خانوادگی، دوستانه و ... هستند، تورهای متفاوت و متنوعی را مطابق با میل آن ها برگزار می کند.