X متاسفانه ظرفیت تور تکمیل شده است.
تاریخ و زمان بازگشت
تاریخ و زمان حرکت
محل حرکت
ساعت 20:00 پنجشنبه 14 بهمن 1395
ساعت 06:00 پنجشنبه 14 بهمن 1395
ضلع شرقی میدان هفت تیر
خدمات

وسیله نقلیه توریستی در اختیار، صبحانه، میان وعده، بیمه (تا سقف 253 میلیون تومان دیه كامل و ۵ میلیون تومان هزینه درمانی)، تیم اجرایی و ...

لوازم ضروری

كارت ملی، كفش مناسب برای پیاده‌روی در برف، پوشاک مناسب فصل، دارو و لوازم بهداشتی شخصی، زیر انداز یک نفره، یک وعده غذای قابل حمل، لوازم مورد نیاز جهت ساخت آدم برفی

هزینه سفر

به زودی اعلام می گردد

در زندگی خشک و صنعتی امروزه، باید از کوچک ترین فرصت ها برای شاد بودن استفاده کرد. بعد از یک هفته کار و زندگی روتین و تنفس در هوای آلوده شهری، رفتن به ارتفاعات و استشمام هوای پاک و برف بازی با دوستان ( چه دوستان قدیمی و چه دوستان جدید که در گروه با آن ها آشنا می شوید)، یک روز شاد و پر هیجان را برای شما رقم خواهد زد و در ضمن مهارت و هنرتان را در ساختن آدم برفی محک می زنید.

در تور جشنواره آدم برفی با گروه گردشگری گاندو همراه باشید و با ساختن آدم برفی (یا مجسمه های برفی) شانس خود را برای بردن هدیه مسابقه، که یک تور یک روزه رایگان است امتحان کنید.

نکاتی که باید قبل از ثبت نام بدانید

 کارت به کارت: شما می توانید با مراجعه به باجه های خودپرداز (ATM) و واریز مبلغ تور به شماره ملت کارت 6104337891154880 به نام آقای عمار رحیمی تسویه حساب نمایید.
نکته: در روش کارت به کارت قبل از واریز مبلغ باید نسبت به رزرو تلفنی اقدام نمایید و بلافاصله بعد از واریز نسبت به تکمیل ثبت نام با گاندو تماس گرفته و یا به صورت اینترنتی ثبت نام خود را تکمیل نمایید. در غیر این صورت ثبت نام شما ناقص بوده و گاندو هیچ گونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.

 مراجعه حضوری به بانک: شما می توانید به یکی از شعب بانک ملت مراجعه نموده و با پرداخت نقدی هزینه تور به شماره حساب 4232897492 تسویه حساب نمایید.
نکته: در این روش قبل از واریز مبلغ باید نسبت به رزرو تلفنی اقدام نمایید و همچنین پس از واریز بلافاصله با گاندو تماس گرفته و ثبت نام خود را کامل نمایید. در غیر این صورت گاندو هیچ گونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.
 مراجعه حضوری به دفاتر  فروش: با مراجعه حضوری به یکی از دفاتر فروش تورهای گاندو نیز می توانید نسبت به ثبت نام خود اقدام کنید.


برای مشاهده جزئیات کامل تورها، روی عناوین تورها کلیک کنید.
تورهای سفارشی و اختصاصی
گروه گردشگری گاندو برای دوستانی که خواهان سفرهای خصوصی خانوادگی، دوستانه و ... هستند، تورهای متفاوت و متنوعی را مطابق با میل آن ها برگزار می کند.