X متاسفانه ظرفیت تور تکمیل شده است.

تماشای رقص ابرها بر بلندای ییلاق فیلبند، چشم اندازی باشکوه از ارتفاعات جنگلی غرق در مه و ...

 
 
تاریخ و زمان بازگشت
تاریخ و زمان حرکت
محل حرکت
ساعت 22:00 جمعه 27 تير 1399
ساعت 04:30 جمعه 27 تير 1399
ضلع شرقی میدان هفت تیر
خدمات

وسیله نقلیه توریستی در اختیار، صبحانه، میان وعده، بیمه (تا سقف 360 میلیون تومان دیه كامل و ۵ میلیون تومان هزینه درمانی)، تیم اجرایی و ...

لوازم ضروری

كارت ملی، كفش مناسب برای پیمایش جنگل، پوشاک مناسب فصل، پانچو (یا پو شاكی كه در مقابل بارش احتمالی باران، آب به داخل آب نفوذ نكند)، زیرانداز، بطری آب (حداقل یک لیتر)، یک وعده غذای قابل حمل، یک دست لباس اضافه، لوازم بهداشتی شخصی

هزینه سفر

240000 تومان

برای سفر به منطقه فیلبند اولین چیزی که باید به آن توجه کرد این است که: به پیش بینی های هواشناسی (چه داخلی و چه خارجی) توجه نکنید! چرا که تغییرات شدید آب و هوایی در فیلبند واقعا شگفت آور است.  شما در طول یک روز ممکن است شرایط متنوع جوی را در فیلبند مشاهده کنید؛ آسمانی آبی و آفتابی، مه غلیظ،  باران شدید، رنگین کمان و ... پس برای این تور طبیعت گردی لوازم مورد نیاز برای این شرایط جوی را به همراه داشته باشید.

ییلاق فیلبند يکی از زيبا ترين مناطق ییلاقی جنوب بابل و آمل در استان مازندران است. این ییلاق مرز بین منطقه کوهستانی و جنگلی در سامانه جنوبی البرز بوده و در واقع مانند سدی است که در مقابل هوای شرجی شمال قرار دارد و همین امر سبب می شود که این منطقه بیشتر اوقات مه آلود باشد.

جاذبه اصلی تور فیلبند شرایط جوی منطقه است. این روستا اغلب بر فراز ابرها است و همین مساله چشم اندازی رویایی را پدید می آورد. البته از آن جا که این روستا در بلندترین نقطه منطقه قرار دارد، زمانی هم که آسمان صاف است و ابری وجود ندارد مناظر اطراف آن بسیار تماشایی و زیباست.

در این تور یک روزه با گاندو همراه باشید و از سفر به مناطق بکر و تماشایی لذت ببرید.

نکاتی که باید قبل از ثبت نام بدانید

 کارت به کارت: شما می توانید با مراجعه به باجه های خودپرداز (ATM) و واریز مبلغ تور به شماره ملت کارت 6104337891154880 به نام آقای عمار رحیمی تسویه حساب نمایید.
نکته: در روش کارت به کارت قبل از واریز مبلغ باید نسبت به رزرو تلفنی اقدام نمایید و بلافاصله بعد از واریز نسبت به تکمیل ثبت نام با گاندو تماس گرفته و یا به صورت اینترنتی ثبت نام خود را تکمیل نمایید. در غیر این صورت ثبت نام شما ناقص بوده و گاندو هیچ گونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.

 مراجعه حضوری به بانک: شما می توانید به یکی از شعب بانک ملت مراجعه نموده و با پرداخت نقدی هزینه تور به شماره حساب 4232897492 تسویه حساب نمایید.
نکته: در این روش قبل از واریز مبلغ باید نسبت به رزرو تلفنی اقدام نمایید و همچنین پس از واریز بلافاصله با گاندو تماس گرفته و ثبت نام خود را کامل نمایید. در غیر این صورت گاندو هیچ گونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.
 مراجعه حضوری به دفاتر  فروش: با مراجعه حضوری به یکی از دفاتر فروش تورهای گاندو نیز می توانید نسبت به ثبت نام خود اقدام کنید.

خاطره های همسفران گاندو در تور فیلبند
گذران یک روزه شاد با همسفرانی شاد و پرانرژی در ییلاق زیبای فیلبند
ادامه...
نوشته های همسفران گاندو در تور فیلبند
روز سبزی بود همراه با شادی، مهربانی و عشق بین بچه ها. امیدوارم همه ما از زیبایی طبیعت الگو بگیریم و مثل این طبیعت زیبا و کوه و جنگل زیبا سبز سبز شویم و زیبایی را در خود نهادینه کنیم.
ادامه...
لذت تماشای اقیانوسی از ابرها
چه لذتی داره وقتی به عشق تماشای رقص ابرها بری فیلبند و بخت باهات یار باشه ...
ادامه...
تماشای رقص ابرها ....
یه روز بارونی همراه با تماشای رقص ابرها و غرق شدن در مه می تونه تجربه ای فراموش نشدنی و خاطره انگیز رو تا آخر عمر توی ذهن آدم ثبت می کنه. اتفاقی که برای همسفرای این هفته گاندو افتاد ...
  • تور فیلبند
  • روستای فیلبند
  • ییلاق فیلبند
  • تور
ادامه...

برای مشاهده جزئیات کامل تورها، روی عناوین تورها کلیک کنید.
تورهای سفارشی و اختصاصی
گروه گردشگری گاندو برای دوستانی که خواهان سفرهای خصوصی خانوادگی، دوستانه و ... هستند، تورهای متفاوت و متنوعی را مطابق با میل آن ها برگزار می کند.