X متاسفانه ظرفیت تور تکمیل شده است.

یک چهارشنبه سوری متفاوت در دل کویر با گاندو؛ بازدید از دریاچه نمک، آفرود، تماشای غروب خورشید از فراز رمل های شنی، نگریستن به ستاره ها و آسمان شب کویر، به همراه موسیقی، پذیرایی ویژه چهارشنبه سوری، شب نشینی دور آتش و ...


این تور برای گروه های خصوصی (خانوادگی، دوستانه و ...) در هر تاریخی که شما بخواهید، اجرا می شود؛ برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 22518435 (021) تماس بگیرید.
خدمات

وسیله نقلیه توریستی در اختیار، پاترول در اختیار برای آفرود در کویر، 1 ناهار، ۱ شام، ۱ صبحانه، تنقلات چهارشنبه سوری (میوه، شیرینی، آجیل)، موزیک، اقامت (اقامتگاه بومگردی)، تیم اجرایی و ...

لوازم ضروری

شناسنامه، كفش مناسب برای پیاده‌روی در کویر، چراغ پیشانی (یا چراغ قوه)، یک دست لباس اضافه، پوشاک مناسب فصل

چهارشنبه سوری یکی از جشن های باستانی ما ایرانیان است که پیشینه ای بسیار طولانی دارد.

امروزه متاسفانه چهارشنبه سوری تبدیل به میدان جنگ شده و بسیاری از جوانان به جای جشن و شادی و مراسم مربوط آن، خوشحالی خود را با وسایل خطرناک و ترساندن دیگران ابراز می کنند.

در این تور همراه با گاندو باشید و مراسم چهارشنبه سوری را به شکلی متفاوت تر از سال های گذشته در کنار دوستان قدیمی و یا دوستان جدید خود جشن بگیرید.


برای مشاهده جزئیات کامل تورها، روی عناوین تورها کلیک کنید.
تورهای این هفته
    توری برای نمایش وجود ندارد.
تورهای هفته بعد
    توری برای نمایش وجود ندارد.
تورهای سفارشی و اختصاصی
گروه گردشگری گاندو برای دوستانی که خواهان سفرهای خصوصی خانوادگی، دوستانه و ... هستند، تورهای متفاوت و متنوعی را مطابق با میل آن ها برگزار می کند.