X متاسفانه ظرفیت تور تکمیل شده است.

پیاده روی در دل جنگل های سرسبز و بکر مازندران و بازدید از آبشار زیبا و خزه ای بولا و ...

تاریخ و زمان بازگشت
تاریخ و زمان حرکت
محل حرکت
ساعت 22:00 جمعه 31 خرداد 1398
ساعت 04:30 جمعه 31 خرداد 1398
ضلع شرقی میدان هفت تیر
خدمات

وسیله نقلیه توریستی در اختیار، صبحانه، میان وعده، بیمه (تا سقف 308 میلیون تومان دیه كامل و ۵ میلیون تومان هزینه درمانی)، تیم اجرایی و ...

لوازم ضروری

 كارت ملی، كفش مناسب برای پیمایش جنگل، پانچو (یا پو شاكی كه در مقابل بارش احتمالی باران، آب به داخل آن نفوذ نكند)، زیرانداز، یک وعده غذای قابل حمل، بطری آب (حداقل یک لیتر)، یک دست لباس اضافه، لوازم بهداشتی شخصی

هزینه سفر

125000 تومان

آبشار خزه ای بولا در جنگل های بکر و دست نخورده استان مازندران واقع شده است. در این تور یک روزه طبیعت گردی، همسفران گاندو بعد از ساعتی نیسان سواری در دل جنگل به تماشای سه آبشار زیبا که در این منطقه واقع شده می روند. شنیدن نوای دلنشین آب و حس کردن خنکای آن گردشگران را به وجد می آورد و روزی خاطره انگیز را برای آنان رقم می زند. در این تور همراه با گروه گردشگری گاندو باشید و از سپری کردن یک روز در طبیعت لذت ببرید.

نکاتی که باید قبل از ثبت نام بدانید

 کارت به کارت: شما می توانید با مراجعه به باجه های خودپرداز (ATM) و واریز مبلغ تور به شماره ملت کارت 6104337891154880 به نام آقای عمار رحیمی تسویه حساب نمایید.
نکته: در روش کارت به کارت قبل از واریز مبلغ باید نسبت به رزرو تلفنی اقدام نمایید و بلافاصله بعد از واریز نسبت به تکمیل ثبت نام با گاندو تماس گرفته و یا به صورت اینترنتی ثبت نام خود را تکمیل نمایید. در غیر این صورت ثبت نام شما ناقص بوده و گاندو هیچ گونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.

 مراجعه حضوری به بانک: شما می توانید به یکی از شعب بانک ملت مراجعه نموده و با پرداخت نقدی هزینه تور به شماره حساب 4232897492 تسویه حساب نمایید.
نکته: در این روش قبل از واریز مبلغ باید نسبت به رزرو تلفنی اقدام نمایید و همچنین پس از واریز بلافاصله با گاندو تماس گرفته و ثبت نام خود را کامل نمایید. در غیر این صورت گاندو هیچ گونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.
 مراجعه حضوری به دفاتر  فروش: با مراجعه حضوری به یکی از دفاتر فروش تورهای گاندو نیز می توانید نسبت به ثبت نام خود اقدام کنید.

خاطرات همسفران گاندو در تور آبشار بولا
پیاده روی سبک در جنگل و قدم زدن تا آبشار زیبای بولا، حس کردن خنکای آب و دیدن یه جای زیبای دیگه از ایران تماشایی ما ...
ادامه...
خاطراتی از جنس باران و سبزه
گشت و گذار در دل جنگل های سرسبز شمال و تماشای رقص آب روی تن خزه های سبز رنگ، نم نم بارون و خیس شدن در ماه تیر و ... همه و همه در مجموع یه روز سبز و خاطره انگیز رو رقم می زنه.
  • تور یک روزه
  • تور یکروزه
  • تور آبشار
  • آبشار بولا
ادامه...
عکس ها و خاطراتی از تور آبشار بولا
بعد از یه نیسان سواری طولانی مدت در دل جنگل های زیبای شمالی و یه پیاده روی نه چندان طولانی، به آبشار خوشگل و خزه ای بولا می رسیم. چند قدم اون طرف تر، یه آبشار دیگه هم که هست. یه رودخونه هم که اینجا جریان داره ... چه لذتی داره آب بازی و عکس گرفتن ... و دوباره حرکت به سمت یه آبشار دیگه که کمی با ما فاصله داره ...
  • تور
  • تور یک روزه
  • آبشار بولا
  • تور آبشار
ادامه...
خاطراتی از همسفران گاندو در تور یک روزه آبشار بولا
برای تماشای آبشار بولا و شنیدن صدای پای آب، راهی جنگلی سرسبز شدیم و بعد از نیسان سواری در دل جنگل با دیدن رقص آب روی خزه های سبز به وجد اومدیم ...
ادامه...

برای مشاهده جزئیات کامل تورها، روی عناوین تورها کلیک کنید.
تورهای سفارشی و اختصاصی
گروه گردشگری گاندو برای دوستانی که خواهان سفرهای خصوصی خانوادگی، دوستانه و ... هستند، تورهای متفاوت و متنوعی را مطابق با میل آن ها برگزار می کند.