X متاسفانه ظرفیت تور تکمیل شده است.

بازدید از دریاچه ای جنگلی و تماشای چشم انداز بکر و زیبای منطقه و ...


این تور برای گروه های خصوصی (خانوادگی، دوستانه و ...) در هر تاریخی که شما بخواهید، اجرا می شود؛ برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 22518435 (021) تماس بگیرید.
خدمات

وسیله نقلیه توریستی در اختیار، صبحانه، میان وعده، بیمه (تا سقف 308 میلیون تومان دیه كامل و ۵ میلیون تومان هزینه درمانی)، تیم اجرایی و ...

لوازم ضروری

كارت ملی، كفش مناسب برای پياده روی، پوشاک مناسب فصل، زیر انداز، بطری آب (حداقل یک لیتر)، یک وعده غذای قابل حمل، لوازم بهداشتی شخصی و ...

در دل جنگل های سوادکوه در استان مازندران، دریاچه ای طبیعی قرار دارد که البته تنها دریاچه طبیعی سوادکوه نیز محسوب می گردد؛ نام این دریاچه، شورمست است.

گروه گردشگری گاندو در تور یک روزه دریاچه شورمست، همسفران خود را به تماشای این دریاچه می برد که بین درختان مختلف از جمله درختان قد بلند و کهنسال توسکا محصور شده است.

وسعت این دریاچه حدود پانزده هزار متر مربع بوده و عمق آن از پنج تا پانزده متر متغیر است.

در این تور علاوه بر گشت و گذار در جنگل های اطراف دریاچه و ثبت عکس ها و خاطرات ماندگار، می توانید روی دریاچه قایق سواری هم بکنید و روزی به یادماندنی را برای خود خلق کنید.


برای مشاهده جزئیات کامل تورها، روی عناوین تورها کلیک کنید.
تورهای این هفته
    توری برای نمایش وجود ندارد.
تورهای هفته بعد
تورهای سفارشی و اختصاصی
گروه گردشگری گاندو برای دوستانی که خواهان سفرهای خصوصی خانوادگی، دوستانه و ... هستند، تورهای متفاوت و متنوعی را مطابق با میل آن ها برگزار می کند.