X متاسفانه ظرفیت تور تکمیل شده است.
تاریخ و زمان بازگشت
تاریخ و زمان حرکت
محل حرکت
ساعت 22:00 جمعه 29 بهمن 1395
ساعت 04:30 جمعه 29 بهمن 1395
ضلع شرقی میدان هفت تیر
خدمات

وسیله نقلیه توریستی در اختیار، صبحانه (به صورت بوفه)، میان وعده، ورودیه ها، بیمه (تا سقف 253 میلیون تومان دیه كامل و ۵ میلیون تومان هزینه درمانی)، تیم اجرایی و ...

لوازم ضروری

شناسنامه، پوشاک مناسب فصل، لوازم بهداشتی شخصی

هزینه سفر

88000 تومان

 یکی از تورهای شهر گردی گاندو، تور یک روزه زنجان گردی است. در این تور از آثار تاریخی و دیدنی زنجان، مانند گنبد سلطانیه، بازار زنجان، مردان نمکی، موزه رختشوی خانه بازدید می کنیم.

قدیمی ترین اشیایی که تا کنون در زنجان یافت شده اند، ابزارهای کوچکی هستند که حدود سی هزار سال قدمت دارند.

برخی معتقدند که زنجان در زمان اردشیر بابکان بنا شده و آن را شهین می نامند یعنی منسوب به شاه؛ بعدها به زنگان و بعد هم به زنجان تغییر نام پیدا کرده است.

زنجان در حیطه صنایع دستی، مشهور است و از انواع هنرها و سوغات این شهر می توان به چاقوسازی، فرش بافی، چاروق دوزی و ملیله کاری اشاره کرد.

این شهر در زمینه گردشگری، جاذبه های فراوانی دارد. در ادامه به معرفی برخی از این جاذبه ها می پردازیم.

یکی از معروف ترین جاذبه های زنجان، گنبد سلطانیه است. این بنا با عمری حدود هفتصد سال در فهرست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده است.

این گنبد به دستور الجایتو، معروف به سلطان محمد خدابنده در طول ده سال بنا شد. این گنبد بزرگترین گنبد آجری جهان بوده و بعد از کلیسای سانتا ماریای ایتالیا و مسجد ایاصوفیه ترکیه سومین گنبد مرتفع جهان است. به گفته برخی با الهام از هشت در بهشت، هشت ضلعی ساخته شده وشامل سه بخش اصلی ورودی، تربت‌خانه و سردابه‌است. 

رختشویخانه یکی دیگر از جاذبه های تور یک روزه زنجان گردی است. این محل در سال هزار و سیصد و هفت توسط علی اکبر توفیقی، رئیس بلدیه شهر، خریداری شد. از آن جایی که زنجان آب و هوای سردی دارد، این مکان با هدف تامین امنیت و آسایش زنان ساخته شد که بتوانند در محیطی سرپوشیده لباس و رخت خود را در ان بشورند.

بنای رختوشیخانه در حال حاضر موزه ای است که در آن لباس های محلی، زیورآلات، ابزار و وسایل مورد استفاده بانوان در معرض دید همگان قرار دارند و به عنوان مهم ترین موزه استان زنجان مطرح است.

نکاتی که باید قبل از ثبت نام بدانید

 کارت به کارت: شما می توانید با مراجعه به باجه های خودپرداز (ATM) و واریز مبلغ تور به شماره ملت کارت 6104337891154880 به نام آقای عمار رحیمی تسویه حساب نمایید.
نکته: در روش کارت به کارت قبل از واریز مبلغ باید نسبت به رزرو تلفنی اقدام نمایید و بلافاصله بعد از واریز نسبت به تکمیل ثبت نام با گاندو تماس گرفته و یا به صورت اینترنتی ثبت نام خود را تکمیل نمایید. در غیر این صورت ثبت نام شما ناقص بوده و گاندو هیچ گونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.

 مراجعه حضوری به بانک: شما می توانید به یکی از شعب بانک ملت مراجعه نموده و با پرداخت نقدی هزینه تور به شماره حساب 4232897492 تسویه حساب نمایید.
نکته: در این روش قبل از واریز مبلغ باید نسبت به رزرو تلفنی اقدام نمایید و همچنین پس از واریز بلافاصله با گاندو تماس گرفته و ثبت نام خود را کامل نمایید. در غیر این صورت گاندو هیچ گونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.
 مراجعه حضوری به دفاتر  فروش: با مراجعه حضوری به یکی از دفاتر فروش تورهای گاندو نیز می توانید نسبت به ثبت نام خود اقدام کنید.


برای مشاهده جزئیات کامل تورها، روی عناوین تورها کلیک کنید.
تورهای سفارشی و اختصاصی
گروه گردشگری گاندو برای دوستانی که خواهان سفرهای خصوصی خانوادگی، دوستانه و ... هستند، تورهای متفاوت و متنوعی را مطابق با میل آن ها برگزار می کند.