X متاسفانه ظرفیت تور تکمیل شده است.

سفری یک روزه به نصف جهان در یک روز؛ بازدید از کلیسای زیبا و تاریخی وانک، پیاده روی روی سی و سه پل، قدم زدن در میدان نقش جهان، مسجد امام، مسجد شیخ لطف الله، قهوه خانه چاه حاج میرزا و ...


این تور برای گروه های خصوصی (خانوادگی، دوستانه و ...) در هر تاریخی که شما بخواهید، اجرا می شود؛ برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 22518435 (021) تماس بگیرید.
خدمات

وسیله نقلیه توریستی در اختیار، صبحانه (به صورت بوفه)، میان وعده، ورودیه ها، بیمه (تا سقف 280 میلیون تومان دیه كامل و ۵ میلیون تومان هزینه درمانی)، تیم اجرایی و ...

لوازم ضروری

شناسنامه، پوشاک مناسب فصل، لوازم بهداشتی شخصی

در تور یک روزه اصفهان گردی، گشت و گذاری داریم در شهر تاریخی اصفهان و همچنین بازدیدی داریم از چند آثار تاریخی و هنری این شهر کهن. با ما همراه باشید تا اصفهان را با نگاهی تازه تماشا کنید ...

 کلیسای وانک یکی از کلیساهای تاریخی شهر اصفهان و محله جلفا است که به دستور شاه عباس دوم ساخته شد. این کلیسا دارای چاپخانه، کتابخانه، موزه و اماکن اداری است.

این کلیسا نام های دیگری مانند سن سور و آمنا پرکيچ هم دارد اما معروف ترین نامش "وانک" است که به معنای صومعه است.

کلیسای وانک در بین سال های 1604 تا 1606 ميلادی بنا شد و نام آن را "امناپرکیج" گذاشتند. اما به دلیل کوچک بودن تخریب شد و در سال 1655 اقدام به ساختن کلیسای باشکوهی نمودند و در نهایت بعد از 9 سال ساخت آن به اتمام رسید.

دیوارها و گنبد کلیسا منقش به نقاشی های رنگ و روغن و آب طلا است که تصاويري از زندگي حضرت مسيح (ع) را تحت تأثیر نقاشي های ايتاليايي نشان می دهد.

سی وسه پل در زمان شاه عباس اول و با هزینه و نظارت سردار معروف او الله وردی خان، در سال 1005 بنا شده است. این پل نام های دیگری از جمله پل جلفا، پل شاه عباسی، پل الله وردی خان و پل چهل چشمه نیز دارد.

میدان نقش جهان به نام های میدان شاه و میدان امام نیز معروف است. این میدان در سال 1313 در فهرست آثار ملی ایران و در سال 1358 در میراث جهانی یونسکو ثبت گردید.

در چهار طرف میدان نقش جهان، چهار اثر تاریخی وجود دارد؛ عالی قاپو، مسجد امام، مسجد شیخ لطف الله و سر در قیصریه.

این میدان و دیگر آثار تاریخی داخل آن، یادگار فکر خلاق و هنرمند معماران توانای ایرانی بویژه شیخ بهائی، استاد علی اکبر اصفهانی، و استاد محمد رضا اصفهانی است.

منتظر دیدار شما در این تور هستیم.


برای مشاهده جزئیات کامل تورها، روی عناوین تورها کلیک کنید.
تورهای سفارشی و اختصاصی
گروه گردشگری گاندو برای دوستانی که خواهان سفرهای خصوصی خانوادگی، دوستانه و ... هستند، تورهای متفاوت و متنوعی را مطابق با میل آن ها برگزار می کند.