X متاسفانه ظرفیت تور تکمیل شده است.

گشت و گذار در جنگل های زیبای بلوط در دامنه های زاگرس، بازدید از آبشار بی نظیر شوی، قایق سواری روی سد فیروزه ای دز، بازدید از قلعه شاداب، بازدید از قلعه فلک الافلاک و ...


این تور برای گروه های خصوصی (خانوادگی، دوستانه و ...) در هر تاریخی که شما بخواهید، اجرا می شود؛ برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 22518435 (021) تماس بگیرید.
خدمات

وسیله نقلیه توریستی در اختیار، وسیله نقلیه محلی، 4 صبحانه، 2 ناهار، 2 شام، 5 میان وعده، اقامتگاه (2 شب خانه محلی، 1 شب هتل 4ستاره)، بیمه (تا سقف 280 میلیون دیه كامل و 5 میلیون هزینه درمانی)، ورودیه ها، تیم اجرایی و ...

لوازم ضروری

شناسنامه، كفش مناسب برای پيمایش جنگل، کتانی یا صندل ورزشی، پوشاک مناسب فصل، حوله، زیرانداز، پتوی مسافرتی یا کیسه خواب، زیرانداز کیسه خواب، بطری آب، ملحفه، ظروف شخصی (ليوان، بشقاب، قاشق و چنگال)، چراغ قوه یا چراغ پیشانی، کوله پشتی یک روزه، باتوم، لوازم بهداشتی شخصی

تور سد دز تا آبشار شوی از آن دسته از تورهایی است که بهترین زمان سفر به آن در اواخر زمستان و اوایل بهار است؛ در واقع بهترین و زیباترین حالت طبیعت این منطقه را در این برهه از زمان می توان مشاهده کرد.

آبشار شوی در مرز استان خوزستان و لرستان و در دامنه سالن در رشته کوه های زاگرس قرار دارد. این آبشار در میان طبیعت دوستان به آبشار تله زنگ نیز معروف است.

عرض این آبشار حدود چهل متر است و به همین دلیل یکی از عریض ترین آبشارهای ایران محسوب می شود، البته ارتفاع این آبشار نیز نزدیک به صد متر است که خود شکوه و زیبایی منحصر به فردی را در کنار سرسبزی و کوهستان بکر اطراف آبشار با خود به همراه دارد.

آب آبشار شوی پس از بیرون آمدن از غار، در گردنه‌ای بلند به پایین سرازیر می‌شود و پس از گذر از کوه‌ها و دره‌ها، به رود دز می‌ریزد.

یکی دیگر از جاذبه های این تور سد دز است که حدود پنجاه سال از ساخت آن می گذرد و با ارتفاع دویست و سه متر در گروه پنجاه سد بلند جهان قرار دارد. این سد در زمان خودش ششمین سد رفیع جهان بوده است.

پشت این سد دریاچه زیبایی وجود دارد که به دریاچه سد دز یا دریاچه شهیون مشهور است. دریاچه شهیون پشت دو کوه شاداب و تنگوان شکل گرفته و طبیعت اطراف آن فوق العاده زیباست. وسعت دریاچه با توجه به شرایط بارندگی متفاوت بوده و در بیشترین حالت حدودا شش هزار هکتار است. عمق دریاچه نیز تا پنجاه متغیر است.

از جذابیت های دیگر این تور، قایق سواری روی دریاچه زیبای شهیون و تماشای جزایر این دریاچه رویایی است.

با گاندو در این تور طبیعت گردی همراه باشید و علاوه بر آبشار شوی و دریاچه شهیون، جاذبه های دیگری مانند قلعه شاداب و قلعه فلک الافلاک را بازدید نمایید.


برای مشاهده جزئیات کامل تورها، روی عناوین تورها کلیک کنید.
تورهای این هفته
تورهای هفته بعد
تورهای سفارشی و اختصاصی
گروه گردشگری گاندو برای دوستانی که خواهان سفرهای خصوصی خانوادگی، دوستانه و ... هستند، تورهای متفاوت و متنوعی را مطابق با میل آن ها برگزار می کند.