X متاسفانه ظرفیت تور تکمیل شده است.

گشت و گذار در جزیره زیبای هرمز و بازدید از دره رنگین کمان، بازدید از معدن خاک سرخ، غار سکوت، پیاده روی در سواحل تماشایی جزیره هرمز، دره مجسمه ها، بازدید از قلعه پرتقالی ها، طبیعت گردی در میان کوه های رنگین جزیره بومی هرمز، فرش خاکی ساخته شده از خاکهای رنگی جزیره و ...

 

تاریخ و زمان بازگشت
تاریخ و زمان حرکت
محل حرکت
ساعت 10:00 سه شنبه 7 آبان 1398
ساعت 15:00 جمعه 3 آبان 1398
ضلع شرقی میدان هفت تیر
خدمات

اتوبوس VIP از تهران تا بندر عباس و بالعکس، کلیه حمل و نقل های زمینی و دریایی محلی، 3 صبحانه، 2 ناهار، 2 شام، اقامتگاه (2 شب خانه محلی)، بیمه (تا سقف 308 میلیون تومان دیه كامل و ۵ میلیون تومان هزینه درمانی)، تیم اجرایی و ...

لوازم ضروری

شـناسنامه، كفـش مناسـب پیاده روی، دمپايی يا صندل ورزشی، پوشـاک مـنـاسـب (بـرای هـوای گـرم و سـرد)، كیـسـه خـواب یا پــتـو مسـافـرتـی، كوله‌پشتی يک روزه، چراغ پیـشـانی یا چـراغ قـوه، حوله، دارو و لوازم بهداشتی شخصی

هزینه سفر

860000 تومان

این تور در طی چهار و نیم روز انجام می شود و در گشت هایی که داریم، مکان های دیدنی جزیره هرمز را بازدید می کنیم.

همانطور که می دانیم یکی از زیباترین جزایر جنوب ایران، جزیره هرمز است که به علت موقعیت جغرافیایی خاصش و مجاورت با تنگه هرمز، کلید خلیج فارس نامیده می شود. برخی هم به دلیل وجود خاک های رنگارنگ و معادن متنوع، عنوان "بهشت زمین‌شناسان" را برای این جزیره برگزیده‌اند.

همراه با گاندو به بهشت زمین شناسان سفر کنید و از تماشای زیبایی های آن لذت ببرید.

نکاتی که باید قبل از ثبت نام بدانید

 کارت به کارت: شما می توانید با مراجعه به باجه های خودپرداز (ATM) و واریز مبلغ تور به شماره ملت کارت 6104337891154880 به نام آقای عمار رحیمی تسویه حساب نمایید.
نکته: در روش کارت به کارت قبل از واریز مبلغ باید نسبت به رزرو تلفنی اقدام نمایید و بلافاصله بعد از واریز نسبت به تکمیل ثبت نام با گاندو تماس گرفته و یا به صورت اینترنتی ثبت نام خود را تکمیل نمایید. در غیر این صورت ثبت نام شما ناقص بوده و گاندو هیچ گونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.

 مراجعه حضوری به بانک: شما می توانید به یکی از شعب بانک ملت مراجعه نموده و با پرداخت نقدی هزینه تور به شماره حساب 4232897492 تسویه حساب نمایید.
نکته: در این روش قبل از واریز مبلغ باید نسبت به رزرو تلفنی اقدام نمایید و همچنین پس از واریز بلافاصله با گاندو تماس گرفته و ثبت نام خود را کامل نمایید. در غیر این صورت گاندو هیچ گونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.
 مراجعه حضوری به دفاتر  فروش: با مراجعه حضوری به یکی از دفاتر فروش تورهای گاندو نیز می توانید نسبت به ثبت نام خود اقدام کنید.


برای مشاهده جزئیات کامل تورها، روی عناوین تورها کلیک کنید.
تورهای سفارشی و اختصاصی
گروه گردشگری گاندو برای دوستانی که خواهان سفرهای خصوصی خانوادگی، دوستانه و ... هستند، تورهای متفاوت و متنوعی را مطابق با میل آن ها برگزار می کند.