X متاسفانه ظرفیت تور تکمیل شده است.

سفر به طبیعت و تاریخ، قدم زدن در باغ راه های روستای زیبای کندلوس، بازدید از دریاچه جنگلی و زیبای فراخین و ...


این تور برای گروه های خصوصی (خانوادگی، دوستانه و ...) در هر تاریخی که شما بخواهید، اجرا می شود؛ برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 22518435 (021) تماس بگیرید.
خدمات

وسیله نقلیه توریستی در اختیار، ۲ صبحانه، ۱ ناهار، ۲ میان وعده، بیمه (تا سقف 308 میلیون تومان دیه كامل و ۵ میلیون تومان هزینه درمانی)، اقامتگاه (خانه محلی)، تیم اجرایی و ...

لوازم ضروری

شناسنامه، کفش مناسب برای پیاده روی و پیمایش جنگل، پانچو (یا پو شاكی كه در مقابل بارش احتمالی باران، آب به داخل آب نفوذ نكند)، كيسه خواب یا پتوی مسافرتی، پوشاک مناسب فصل، لباس اضافه، ظروف شخصی (بشقاب، لیوان، قاشق، چنگال)، لوازم بهداشتی شخصی

در این تور دو روزه سفری داریم به مناطق سرسبز و دلنشین استان مازندران و از دریاچه فراخین و روستای کندلوس بازدید می کنیم.

درباره کندلوس باید گفت که روستایی تر و تمیز و تاریخی با مناظری چشم نواز است. این  روستا در نزدیکی کجور واقع شده و تمدن های مختلفی را در دوره های مختلف تاریخ به خود دیده است. کندلوس از کهن ترین سکونت گاه های انسان در مازندران محسوب می شود. این روستا با قرار گرفتن در منطقه ای جنگلی با داشتن خانه هایی ساخته شده از چوب و گل و دارا بودن موزه، مزارع گیاهان دارویی و آب و هوای ییلاقی از مناطق نمونه گردشگری ایران بوده و در تمام فصول سال گردشگران را به سمت خود می کشاند.

دریاچه فراخین یا تالاب فراخین در اعماق جنگل در ارتفاع ۲۲۰۰ متری واقع شده است. جنگل های اطراف آن عموما از درختان پهن برگ هیرکانی پوشیده شده و نکته جالب این است که این دریاچه به علت انبوه بودن جنگل و درختان سر به فلک کشیده اطرافش، از دور قابل دیدن نیست.

همسفران گاندو در این تور علاوه بر بازدید از روستایی تاریخی و تماشای گوشه هایی از فرهنگ و تمدن آن، سفری هم به طبیعتی بکر و کمتر دست خورده دارند و از قدم زدن و تنفس در هوای با طراوت جنگل لذت خواهند برد.


برای مشاهده جزئیات کامل تورها، روی عناوین تورها کلیک کنید.
تورهای سفارشی و اختصاصی
گروه گردشگری گاندو برای دوستانی که خواهان سفرهای خصوصی خانوادگی، دوستانه و ... هستند، تورهای متفاوت و متنوعی را مطابق با میل آن ها برگزار می کند.