X متاسفانه ظرفیت تور تکمیل شده است.

سفر به طبیعت و تاریخ، قدم زدن در باغ راه های روستای زیبای کندلوس، بازدید از دریاچه جنگلی و زیبای فراخین و ...

تاریخ و زمان بازگشت
تاریخ و زمان حرکت
محل حرکت
ساعت 23:00 یکشنبه 5 خرداد 1398
ساعت 05:00 شنبه 4 خرداد 1398
ضلع شرقی میدان هفت تیر
خدمات

وسیله نقلیه توریستی در اختیار، ۲ صبحانه، ۱ ناهار، ۲ میان وعده، بیمه (تا سقف 308 میلیون تومان دیه كامل و ۵ میلیون تومان هزینه درمانی)، اقامتگاه (خانه محلی)، تیم اجرایی و ...

لوازم ضروری

شناسنامه، کفش مناسب برای پیاده روی و پیمایش جنگل، پانچو (یا پو شاكی كه در مقابل بارش احتمالی باران، آب به داخل آب نفوذ نكند)، كيسه خواب یا پتوی مسافرتی، پوشاک مناسب فصل، لباس اضافه، ظروف شخصی (بشقاب، لیوان، قاشق، چنگال)، لوازم بهداشتی شخصی

هزینه سفر

375000 تومان

در این تور دو روزه سفری داریم به مناطق سرسبز و دلنشین استان مازندران و از دریاچه فراخین و روستای کندلوس بازدید می کنیم.

درباره کندلوس باید گفت که روستایی تر و تمیز و تاریخی با مناظری چشم نواز است. این  روستا در نزدیکی کجور واقع شده و تمدن های مختلفی را در دوره های مختلف تاریخ به خود دیده است. کندلوس از کهن ترین سکونت گاه های انسان در مازندران محسوب می شود. این روستا با قرار گرفتن در منطقه ای جنگلی با داشتن خانه هایی ساخته شده از چوب و گل و دارا بودن موزه، مزارع گیاهان دارویی و آب و هوای ییلاقی از مناطق نمونه گردشگری ایران بوده و در تمام فصول سال گردشگران را به سمت خود می کشاند.

دریاچه فراخین یا تالاب فراخین در اعماق جنگل در ارتفاع ۲۲۰۰ متری واقع شده است. جنگل های اطراف آن عموما از درختان پهن برگ هیرکانی پوشیده شده و نکته جالب این است که این دریاچه به علت انبوه بودن جنگل و درختان سر به فلک کشیده اطرافش، از دور قابل دیدن نیست.

همسفران گاندو در این تور علاوه بر بازدید از روستایی تاریخی و تماشای گوشه هایی از فرهنگ و تمدن آن، سفری هم به طبیعتی بکر و کمتر دست خورده دارند و از قدم زدن و تنفس در هوای با طراوت جنگل لذت خواهند برد.

نکاتی که باید قبل از ثبت نام بدانید

 کارت به کارت: شما می توانید با مراجعه به باجه های خودپرداز (ATM) و واریز مبلغ تور به شماره ملت کارت 6104337891154880 به نام آقای عمار رحیمی تسویه حساب نمایید.
نکته: در روش کارت به کارت قبل از واریز مبلغ باید نسبت به رزرو تلفنی اقدام نمایید و بلافاصله بعد از واریز نسبت به تکمیل ثبت نام با گاندو تماس گرفته و یا به صورت اینترنتی ثبت نام خود را تکمیل نمایید. در غیر این صورت ثبت نام شما ناقص بوده و گاندو هیچ گونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.

 مراجعه حضوری به بانک: شما می توانید به یکی از شعب بانک ملت مراجعه نموده و با پرداخت نقدی هزینه تور به شماره حساب 4232897492 تسویه حساب نمایید.
نکته: در این روش قبل از واریز مبلغ باید نسبت به رزرو تلفنی اقدام نمایید و همچنین پس از واریز بلافاصله با گاندو تماس گرفته و ثبت نام خود را کامل نمایید. در غیر این صورت گاندو هیچ گونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.
 مراجعه حضوری به دفاتر  فروش: با مراجعه حضوری به یکی از دفاتر فروش تورهای گاندو نیز می توانید نسبت به ثبت نام خود اقدام کنید.


برای مشاهده جزئیات کامل تورها، روی عناوین تورها کلیک کنید.
تورهای سفارشی و اختصاصی
گروه گردشگری گاندو برای دوستانی که خواهان سفرهای خصوصی خانوادگی، دوستانه و ... هستند، تورهای متفاوت و متنوعی را مطابق با میل آن ها برگزار می کند.