X متاسفانه ظرفیت تور تکمیل شده است.

سفر به طبیعت بکر و زیبای ایلام، بازدید از غار زینه‌گان، رود سیمره و سرشاخه کرخه، تنگه رازیانه،  شهر باستانی و موزه سیمره، دریاچه دوقلو سیاه‌گاو آبدانان، آبشار ماهوته، پل گاومیشان دره شهر، تنگه بهرام چوبین و ...

تاریخ و زمان بازگشت
تاریخ و زمان حرکت
محل حرکت
ساعت 23:00 سه شنبه 7 آبان 1398
ساعت 21:30 شنبه 4 آبان 1398
ضلع شرقی میدان هفت تیر
خدمات

وسیله نقلیه توریستی در اختیار، وسیله نقلیه محلی، 4 صبحانه، 2 ناهار، 4 میان وعده، اقامتگاه (2 شب هتل ۳ستاره، 1 شب هتل ۲ستاره )، بیمه (تا سقف ۲۲۰ میلیون دیه كامل و ۲ میلیون هزینه درمانی)، ورودیه ها، تیم اجرایی و ...

لوازم ضروری

شناسنامه، كفش مناسب، پوشاک مناسب فصل، لباس اضافه، زیرانداز، حوله، کوله پشتی یک روزه، لوازم بهداشتی شخصی

هزینه سفر

780000 تومان

ایلام سرزمینی است که طبق اسناد تاریخی، بخشی از کشور عیلام باستان بوده که حدود سه هزار سال پیش از  میلاد به فرمان آشور بانی پال منقرض گردید. بر اساس آنچه که در کتیبه های بابلی بر جای مانده است، عیلام " آلامتو" یا "آلام"خوانده شده که به معنای کوهستان یا "کشور طلوع خورشید" است. و بر طبق جدیدترین نظریه از دکتر والتر هینتس، استان ایلام کنونی یکی از مهم‌ترین بخش‌های امپراتوری عیلام بوده است.

ایلام از لحاظ گردشگری پتانسیل های بالای دارد که در این تور از برخی از این جاذبه ها بازدید می کنیم. در ادامه برخی از آن ها اشاره می شود.

یکی از اصلی ترین سایت های گردشگری استان ایلام، دره شهر است که با نام های قدیمی ماداکتو و سیمره نیز شناخته می شود. این شهر در دوره ساسانیان، یکی از پایتخت های ایرانیان (پایتخت تابستانی) بوده است. این شهر بزرگ ترین محوطه باستانی استان ایلام و جزو اولین آثار ثبت شده در فهرست آثار ملی ایران است.

از جاذبه های طبیعی استان ایلام می توان به تنگه رازیانه اشاره کرد. این تنگه که هم به عنوان اثر طبیعی ملی معرفی شده و هم در لیست فهرست آثار ملی ایران ثبت شده دره باریک و عمیقی است که در منطقه ای سرسبز قرار دارد و رودخانه ای نیز در آن جریان دارد.

تنگ رازیانه اثر طبیعی چشم نوازی است که به دلیل ایجاد گسل و حرکات زمین بوجود آمده و چشم انداز ویژه ای را پدید آورده است.

در این تور چهار و نیم روزه، جاذبه های دیگری از یلام را هم مانند غار زینه‌گان، رود سیمره و سرشاخه کرخه، تنگه رازیانه،  شهر باستانی و موزه سیمره، دریاچه دوقلو سیاه‌گاو آبدانان، آبشار ماهوته، پل گاومیشان دره شهر، تنگه بهرام چوبین و ... بازدید می کنیم.

نکاتی که باید قبل از ثبت نام بدانید

 کارت به کارت: شما می توانید با مراجعه به باجه های خودپرداز (ATM) و واریز مبلغ تور به شماره ملت کارت 6104337891154880 به نام آقای عمار رحیمی تسویه حساب نمایید.
نکته: در روش کارت به کارت قبل از واریز مبلغ باید نسبت به رزرو تلفنی اقدام نمایید و بلافاصله بعد از واریز نسبت به تکمیل ثبت نام با گاندو تماس گرفته و یا به صورت اینترنتی ثبت نام خود را تکمیل نمایید. در غیر این صورت ثبت نام شما ناقص بوده و گاندو هیچ گونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.

 مراجعه حضوری به بانک: شما می توانید به یکی از شعب بانک ملت مراجعه نموده و با پرداخت نقدی هزینه تور به شماره حساب 4232897492 تسویه حساب نمایید.
نکته: در این روش قبل از واریز مبلغ باید نسبت به رزرو تلفنی اقدام نمایید و همچنین پس از واریز بلافاصله با گاندو تماس گرفته و ثبت نام خود را کامل نمایید. در غیر این صورت گاندو هیچ گونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.
 مراجعه حضوری به دفاتر  فروش: با مراجعه حضوری به یکی از دفاتر فروش تورهای گاندو نیز می توانید نسبت به ثبت نام خود اقدام کنید.


برای مشاهده جزئیات کامل تورها، روی عناوین تورها کلیک کنید.
تورهای سفارشی و اختصاصی
گروه گردشگری گاندو برای دوستانی که خواهان سفرهای خصوصی خانوادگی، دوستانه و ... هستند، تورهای متفاوت و متنوعی را مطابق با میل آن ها برگزار می کند.