تورهای سفارشی و اختصاصی > تورهای کودکان و نوجوانان

تور کودکان و نوجوانان

در کشورهای پیشرفته برای داشتن جوانان متخصص، آگاه و با اعتماد به نفس، از کودکی و به خصوص نوجوانی با صرف هزینه های بسیار زیاد برنامه ریزی های علمی و عملی برای این طیف سنی انجام می دهند. دوران نوجوانی حد فاصل بین دوران کودکی (دوران بی مسئولیتی و عدم تعقل و حرکت های با اشتباه زیاد و قابل تغییر) و دوران جوانی (دورانی که می بایست فرد وارد اجتماع شده و تجربه ها و آگاهی های زیادی را کسب کرده باشد. در این سن، شخصیت شکل گرفته شده به سختی تغییر خواهد کرد) می باشد. حال سیستمی در جامعه ي ما که در بین این دو طیف فعالیت کرده، اطلاعات، آموزش ها و مهارت های زندگی را به آن ها بدهد، متأسفانه یا وجود ندارد یا به ارزش این مهم پی نبرده اند.

 

در عین حال، شرایط امروزی جوامع مانند: مشغله ي فراوان والدین، نبود امکانات مناسب تفریح و هزینه های نسبتاً بالای سفر برای خانواده ها، موجب شده است بسیاری از والدین به دلایل مختلف نتوانند تفریح و گردش مناسبی برای فرزندانشان ترتیب دهند. بنابراین، حضور یک مرکز حرفه ای برگزاری تور برای این گروه سنی ضروری است. در همین راستا ما با ارائه ي تورهای ویژه ي کودکان و نوجوانان تلاش می کنیم با کمک متخصصینی از حوزه های مختلف، تفریحاتی شاد و لذت بخش و تجربیاتی آینده ساز، برای این گروه سنی فراهم کنیم و همراه با آن آموزش های مفیدی (که متأسفانه خلأ آن در دوره های تحصیلی دیده می شود) به شکل عملی و جذاب برای آن ها ترتیب دهیم، به عنوان مثال؛ آموزش فیزیک از طریق کاربردهای فراوان قوانین آن در زندگی روزمره، آموزش انجام کارها در طبیعت به شکل گروهی، نحوه ی رفتار مسئولانه با طبیعت و لذت بردن از محیط زیست بدون آسیب رساندن به آن.

 

بر همین اساس طرح فوق، تأکید بر سن کودک و نوجوان داشته و آموزش های اجتماعی، علمی و تفریحی خود را در طبیعت و با استفاده از امکانات طبیعی قرار داده است. کلیه ی این برنامه ها با استفاده از تجهیزات مناسب، استاندارد و با تکیه بر دانش و تجربه ی متخصصین ترتیب داده خواهد شد. از کودکان در کارگاه های آموزشی مختلف کار گرفته شده و از حضور آن ها در مسابقات و بازی های گروهی برای خلق روزی به یادماندنی برای آن کودکان بهره گرفته می شود و در پایان به برندگان این مسابقه ها و بازی ها هدیه هایی به رسم یادبود داده خواهد شد. اين تورها مي تواند با حضور و يا عدم حضور والدين باشد.

 

در همین راستا گروه گردشگري گاندو آماده ي برگزاری تورهای زیر در تمام طول سال می باشد: تورهای یک روزه، دو روزه و سه روزه ي کمپینگ (طبیعت گردی همراه با آموزش های مفید) تورهای تفریحی-آموزشی داخلی (بازدید از مکان های دیدنی شهرهای مختلف داخلی، بازدید از پارک های علمی و غیره).

 

اين گونه تورها به طور سفارشي براي مهد کودک ها، مدرسه ها، آموزشگاه ها و باشگاه ها اجرا خواهد شد.

 

برخی از تورهای پیشنهادی
تور شهرستانک
تور ماسوله و قلعه رودخان
تور یک و نیم روزه کویر مرنجاب
تور ابیانه
تور ییلاق فیلبند
تور جنگل الیمستان
تورهای سفارشی و اختصاصی
گروه گردشگری گاندو برای دوستانی که خواهان سفرهای خصوصی خانوادگی، دوستانه و ... هستند، تورهای متفاوت و متنوعی را مطابق با میل آن ها برگزار می کند.