تورهای سفارشی و اختصاصی > تورهای همکلاسی ها

تور دانشجویی

تا حالا به این موضوع فکر کردید که با همکلاسی های دوران مدرسه، دانشگاه و یا دوستان و همکلاسی هاتون در کلاس های خصوصی مثل زبان، موسیقی، روانشناسی، ورزشی و ... یه سفر دسته جمعی برید؟

 

شما می تونید پیش قدم باشید، دوستان تون رو دور هم جمع کنید و لحظه های شاد و به یادماندنی ای رو برای اون ها رقم بزنید. به این فکر کنید که می شه خاطرات زیبا و فراموش نشدنی تون رو در دل طبیعت مرور کنید و دفتر خاطرات تون رو ورق بزنید...

 

به طور مثال گاندو به شما کمک می کنه (در هر تاریخ و زمانی که شما معین می کنید و با هر خدماتی که دلخواه شماست) با دوستانی که دوست شون دارید و با اون ها شاد و خوشحال هستید یک یا چند روز شاد و مفرح رو در آغوش طبیعتی بکر و زیبا (در دل جنگل، پای آبشار، اعماق زمین و یا غاری بکر، شب مانی در کویر، لب ساحل و ...) بگذرونید.

 

یا اگر به سفرهای تاریخی _ فرهنگی علاقه دارید گاندو شما رو به شهرهای تاریخی و فرهنگی می بره و شرایط بازدید از ابنیه تاریخی و باستانی متفاوت و متنوع، همراه با لحظاتی خوش رو برای شما رقم می زنه تا از سفری که به تاریخ و تمدن ایران زمین داشته اید با دستی پر به خانه بازگردید.

 

همچنین اگر علاقه مند به سفرهايی با اهداف خاص مانند عکاسي، نجوم، آشنايي با عشاير و اقوام مختلف ايران و ... هستيد، گروه گردشگری گاندو بستر مناسبی برای شما فراهم می کنه تا علاوه بر رسیدن به هدف تون سفر خوب و خاطره انگیزی رو هم تجربه کنید.

 

برای این منظور گاندو پیشنهادات خوبی رو برای سفرهای یک روزه و یا چند روزه به شما می ده و در برگزاری و خدمات دهی به شما در این سفر کمک کنه. شما از لحاظ تعداد نفرات، وسيله ي نقليه، اقامتگاه، خدمات و ... محدوديتي ندارید.

 

سفرهاي گروهي دو مزيت دارد؛ اولين مزيت آن اين است که شما ديگر نگران هيچ چيزي نخواهيد بود و فقط وظيفه ي شما لذت بردن از سفر و همراه بودن با همکلاسي هايتان است. دومين مزيت آن نيز اين خواهد بود که هزينه هاي سفر در مقايسه با سفرهاي انفرادي و خودجوش بسيار کمتر خواهد بود.

اگر در رشته اي خاصي در دانشگاه تحصيل مي کنيد که دوست داريد به صورت مستقل با همکلاسي هاي دانشگاه خود به سفر علمي _ تفریحی برويد تنها کافي است که با يکديگر همراه شويد و تمام برنامه ريزي ها را به عهده ما بسپاريد.

 

با تورهاي ويژه همکلاسي هاي گروه گردشگري گاندو بار ديگر به همکلاسي هاي خود سلام بگوييد...!

برخی از تورهای پیشنهادی
تور غار آبی دانیال
تور ییلاق های تالش
تور جنگل الیمستان
تور آبشار لاتون
تور جنگل پیسه سون
تور ییلاق فیلبند
تورهای سفارشی و اختصاصی
گروه گردشگری گاندو برای دوستانی که خواهان سفرهای خصوصی خانوادگی، دوستانه و ... هستند، تورهای متفاوت و متنوعی را مطابق با میل آن ها برگزار می کند.