تورهای سفارشی و اختصاصی > تورهای خانوادگی

وقتی صحبت از سفرهای خانوادگی می شه، اکثرا یاد شمال و دریا، مشهد و امام رضا، اصفهان و سی و سه پل، شیراز و حافظ و سعدی و سفرهایی از این قبیل می افتیم. اغلب این سفرها شهرگردی هستن و نهایتا به بازدید از یکی دو مکان طبیعی منجر می شن و از اون جایی که این مناطق شناخته شده اند، تعداد زیادی از مسافران روانه اون جا می شن. علاوه بر هیاهوی جمعیت، ترافیک سنگینی هم وجود دارد که آدم (مخصوصا شخص راننده) رو از رفتن پشیمون می کنه. این در حالیِ که ایران مناطق زیبا، بکر و خوش آب و هوای زیادی داره که با سفر به این مکان ها نه از ازدحام جمعیت خبری هست و نه از ترافیک.

 

بسیاری از خانواده ها سفر رو فقط به معنی تغییر و آب و هوا و دور شدن از محل زندگی خودشون می دونن. حالا این سفرها معمولا به شهرهای شمالی کشوره و فقط ترافیک و شلوغی جمعیت (مخصوصا در ایام تعطیل)، خاطره ای هست که از این سفر با خودشون به همراه می برن. در حالی که همین شهرهای شمالی، مناطق فوق العاده و زیبایی دارن که بیشتر مردم از وجود آن ها بی خبر هستن. مناطقی خوش آب و هوا با طبیعتی بکر و به دور از همهمه.

 

البته این مناطق بکر با طبیعتی زیبا و کم نظیر فقط به شهرهای سرسبز شمال محدود نمیشه؛ مثلا چابهار و قشم با جاذبه های طبیعی فوق العاده شون که بیشتر افراد از وجود اون ها بی خبر هستن، استان چهارمحال و بختیاری با مناظر و جاذبه های طبیعی اش، استان لرستان با آبشارهای دائمی و فصلی، رودخانه ها، تالاب ها،  دشت ها و کوه ها کویرهایش، استان گلستان با جنگل ها و آبشارهایش،  کویرها و بیابان های مرکزی ایران و ... هر ساله گردشگران بسیاری رو به سمت خودشون می کشن.

 

از اونجایی که گروه گردشگری گاندو در حیطه طبیعت گردی فعالیت های زیادی داره و اصولا اساس کار این مجموعه بر پایه طبیعت گردی استواره، پیشنهادهایی متنوع برای خانواده هایی که به دنبال سفرهای متفاوت هستن داره. از مزایای سفر با تور اینه که شما نگران اقامتگاه و وعده های غذایی و زمان بندی برای سفر و ... نیستید. طبق برنامه ای از پیش تعیین شده، یه سفر خاص خواهید داشت و از زیبایی های ایران (که شاید خودتون اصلا از اون ها خبر نداشتید) دیدار می کنید.

برخی از تورهای پیشنهادی
تور سوباتان و گردنه حیران
تور ییلاق فیلبند
تور ییلاق های تالش
تور ترکمن صحرا و آبشار شیرآباد
تور جنگل مرس سی
تور آذربایجان غربی
تورهای سفارشی و اختصاصی
گروه گردشگری گاندو برای دوستانی که خواهان سفرهای خصوصی خانوادگی، دوستانه و ... هستند، تورهای متفاوت و متنوعی را مطابق با میل آن ها برگزار می کند.