X متاسفانه ظرفیت تور تکمیل شده است.

بازدید از قلعه کرشاهی دومین بنای خشتی وسیع ایران، پیاده روی بر روی رمل های شنی، پوشش گیاهی کویری و ...

تاریخ و زمان بازگشت
تاریخ و زمان حرکت
محل حرکت
ساعت 23:30 پنجشنبه 2 اسفند 1397
ساعت 04:45 پنجشنبه 2 اسفند 1397
ضلع شرقی میدان هفت تیر
خدمات

وسیله نقلیه توریستی در اختیار، صبحانه (رستوران منو باز)، میان وعده، بیمه (تا سقف 308 میلیون تومان دیه كامل و ۵ میلیون تومان هزینه درمانی)، تیم اجرایی و ...

لوازم ضروری

كارت ملی، كفش مناسب برای پياده روی، یک وعده غذای قابل حمل، پوشاک مناسب فصل، زیر انداز، بطری آب (حداقل یک لیتر)، لوازم بهداشتی شخصی، یک دست لباس اضافه

هزینه سفر

110000 تومان

در تور یک روزه کویر کرشاهی، از قلعه کرشاهی و همچنین کویرهای اطراف این منطقه بازدید خواهیم داشت. این قلعه قدمتی صد وسی ساله دارد، اما گفته می‌شود شالوده آن پیش از اسلام بنا شده است. قلعه کرشاهی از خشت و گل ساخته شده و مساحتی بیشتر از چهار هزار متر مربع دارد. سازه خشتی قلعه چنان محکم و پیچیده بنا شده که در مقابل یورش‌های مغول‌ها هم تاب آورده است.

گفته می شود دژ کرشاهی یا دزد قلعه، بعد از زلزله بم و تخریب ارگ بم، بزرگترین قلعه خشتی ایران به شمار می‌آید.

در این تور با ما همراه باشید و یکی از آثار تاریخی ایران عزیز را از نزدیک ببینید.

برای مشاهده اطلاعات و تصاویر تور مشابه این تور، تور کویر مرنجاب، روی تور یک روزه کویر مرنجاب کلیک کنید.

نکاتی که باید قبل از ثبت نام بدانید

 کارت به کارت: شما می توانید با مراجعه به باجه های خودپرداز (ATM) و واریز مبلغ تور به شماره ملت کارت 6104337891154880 به نام آقای عمار رحیمی تسویه حساب نمایید.
نکته: در روش کارت به کارت قبل از واریز مبلغ باید نسبت به رزرو تلفنی اقدام نمایید و بلافاصله بعد از واریز نسبت به تکمیل ثبت نام با گاندو تماس گرفته و یا به صورت اینترنتی ثبت نام خود را تکمیل نمایید. در غیر این صورت ثبت نام شما ناقص بوده و گاندو هیچ گونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.

 مراجعه حضوری به بانک: شما می توانید به یکی از شعب بانک ملت مراجعه نموده و با پرداخت نقدی هزینه تور به شماره حساب 4232897492 تسویه حساب نمایید.
نکته: در این روش قبل از واریز مبلغ باید نسبت به رزرو تلفنی اقدام نمایید و همچنین پس از واریز بلافاصله با گاندو تماس گرفته و ثبت نام خود را کامل نمایید. در غیر این صورت گاندو هیچ گونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.
 مراجعه حضوری به دفاتر  فروش: با مراجعه حضوری به یکی از دفاتر فروش تورهای گاندو نیز می توانید نسبت به ثبت نام خود اقدام کنید.


برای مشاهده جزئیات کامل تورها، روی عناوین تورها کلیک کنید.
تورهای سفارشی و اختصاصی
گروه گردشگری گاندو برای دوستانی که خواهان سفرهای خصوصی خانوادگی، دوستانه و ... هستند، تورهای متفاوت و متنوعی را مطابق با میل آن ها برگزار می کند.