X متاسفانه ظرفیت تور تکمیل شده است.

غاری شگفت‌ انگیز با استلاگمیت‌ها و استلاگتیت‌های بی‌نظیر، هیجان فرود عمودی در غار، تالارهای زیبا و ...

تاریخ و زمان بازگشت
تاریخ و زمان حرکت
محل حرکت
ساعت 22:00 جمعه 10 شهریور 1396
ساعت 05:00 جمعه 10 شهریور 1396
ضلع شرقی میدان هفت تیر
خدمات

وسیله نقلیه توریستی در اختیار، صبحانه، میان وعده، بیمه (تا سقف 253 میلیون تومان دیه کامل و ۵ میلیون تومان هزینه درمانی)، تیم اجرایی و ...

لوازم ضروری

كارت ملی، كفش مناسب برای پیاده‌روی، پوشاک مناسب و راحت برای حركت در غار، یک دست لباس و كفش اضافه، چراغ پیشانی، لوازم بهداشتی شخصی

هزینه سفر

90000 تومان

برای ماجراجویی در طول یک روز آماده اید؟

تور یک روزه غار کهک از آن دسته تورهای هیجان انگیز است که از انتخاب آن پشیمان نمی شوید...

غار کهک با ارتفاع هزار و نهصد و پنجاه متر از سطح دریا، غاری با ویژگی های خاص است؛ مثلا دهانه غار دایره ای به قطر حدود هفتاد سانتی متر است. برای ورود به داخل غار حدود هشت متر فرود عمودی دارد که با کمک ابزار فرود امکان پذیر است.

داخل غار استلاگتیت و استلاگمیت های عظیمی وجود دارد که با رنگ های زیبا و شکوه خود، چشم هر بیننده ای را خیره می کند. ابته نباید کاملا محو این ریبایی شد، چرا که غار لغزنده است و امکان سر خوردن وجود دارد.

همانطور که اشاره شد غار کهک برای دوستانی که دنبال تورهای یک روزه ماجراجویانه هستند، انتخاب خوبی است؛ اما گروه گردشگری گاندو چند پیشنهاد دیگر هم دارد که در ادامه می آید و با کلیک روی هر کدام می توانید اطلاعات و تصاویر بیشتر آن ها را مشاهده نمایید.

تور غار دانیال، تور تنگه دار، تور پلنگ دره، تور غار بورنیک و هرانده، تور غواصی در دریاچه آهنک

نکاتی که باید قبل از ثبت نام بدانید

 کارت به کارت: شما می توانید با مراجعه به باجه های خودپرداز (ATM) و واریز مبلغ تور به شماره ملت کارت 6104337891154880 به نام آقای عمار رحیمی تسویه حساب نمایید.
نکته: در روش کارت به کارت قبل از واریز مبلغ باید نسبت به رزرو تلفنی اقدام نمایید و بلافاصله بعد از واریز نسبت به تکمیل ثبت نام با گاندو تماس گرفته و یا به صورت اینترنتی ثبت نام خود را تکمیل نمایید. در غیر این صورت ثبت نام شما ناقص بوده و گاندو هیچ گونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.

 مراجعه حضوری به بانک: شما می توانید به یکی از شعب بانک ملت مراجعه نموده و با پرداخت نقدی هزینه تور به شماره حساب 4232897492 تسویه حساب نمایید.
نکته: در این روش قبل از واریز مبلغ باید نسبت به رزرو تلفنی اقدام نمایید و همچنین پس از واریز بلافاصله با گاندو تماس گرفته و ثبت نام خود را کامل نمایید. در غیر این صورت گاندو هیچ گونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.
 مراجعه حضوری به دفاتر  فروش: با مراجعه حضوری به یکی از دفاتر فروش تورهای گاندو نیز می توانید نسبت به ثبت نام خود اقدام کنید.


برای مشاهده جزئیات کامل تورها، روی عناوین تورها کلیک کنید.
تورهای سفارشی و اختصاصی
گروه گردشگری گاندو برای دوستانی که خواهان سفرهای خصوصی خانوادگی، دوستانه و ... هستند، تورهای متفاوت و متنوعی را مطابق با میل آن ها برگزار می کند.