X متاسفانه ظرفیت تور تکمیل شده است.

غاری شگفت‌ انگیز با استلاگمیت‌ها و استلاگتیت‌های بی‌نظیر، هیجان فرود عمودی در غار، تالارهای زیبا و ...


این تور برای گروه های خصوصی (خانوادگی، دوستانه و ...) در هر تاریخی که شما بخواهید، اجرا می شود؛ برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 22518435 (021) تماس بگیرید.
خدمات

وسیله نقلیه توریستی در اختیار، صبحانه، بیمه (تا سقف 440 میلیون تومان دیه کامل و 10 میلیون تومان هزینه درمانی)، تیم اجرایی و ...

لوازم ضروری

كارت ملی، كفش مناسب برای پیاده‌روی، پوشاک مناسب و راحت برای حركت در غار، یک دست لباس و كفش اضافه، چراغ پیشانی، لوازم بهداشتی شخصی

برای ماجراجویی در طول یک روز آماده اید؟

تور یک روزه غار کهک از آن دسته تورهای هیجان انگیز است که از انتخاب آن پشیمان نمی شوید...

غار کهک با ارتفاع هزار و نهصد و پنجاه متر از سطح دریا، غاری با ویژگی های خاص است؛ مثلا دهانه غار دایره ای به قطر حدود هفتاد سانتی متر است. برای ورود به داخل غار حدود هشت متر فرود عمودی دارد که با کمک ابزار فرود امکان پذیر است.

داخل غار استلاگتیت و استلاگمیت های عظیمی وجود دارد که با رنگ های زیبا و شکوه خود، چشم هر بیننده ای را خیره می کند. ابته نباید کاملا محو این ریبایی شد، چرا که غار لغزنده است و امکان سر خوردن وجود دارد.

همانطور که اشاره شد غار کهک برای دوستانی که دنبال تورهای یک روزه ماجراجویانه هستند، انتخاب خوبی است؛ اما گروه گردشگری گاندو چند پیشنهاد دیگر هم دارد که در ادامه می آید و با کلیک روی هر کدام می توانید اطلاعات و تصاویر بیشتر آن ها را مشاهده نمایید.

تور غار دانیال، تور تنگه دار، تور پلنگ دره، تور غار بورنیک و هرانده، تور غواصی در دریاچه آهنک


برای مشاهده جزئیات کامل تورها، روی عناوین تورها کلیک کنید.
تورهای این هفته
    توری برای نمایش وجود ندارد.
تورهای هفته بعد
    توری برای نمایش وجود ندارد.
تورهای سفارشی و اختصاصی
گروه گردشگری گاندو برای دوستانی که خواهان سفرهای خصوصی خانوادگی، دوستانه و ... هستند، تورهای متفاوت و متنوعی را مطابق با میل آن ها برگزار می کند.